Praca ze zwierzętami w Poznaniu

Szukasz opiekuna dla psa w Poznaniu? Na Petsy znajdziesz petsittera w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Praca ze zwierzętami w Poznaniu
Dostępne miasta
Praca ze zwierzętami w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Opieka nad zwierzętami praca Poznań

Bycie właścicielem zwierzęcia to nie tylko wspaniała przygoda oraz dobra okazja do nauki odpowiedzialności, ale także wiele obowiązków, których spełnienie gwarantuje dobrobyt psychiczny i fizyczny pupila. Jednak co w przypadku, gdy nagle dopadnie Cię choroba albo konieczność wyjazdu na kilku dni, a nikt z Twoich bliskich nie może zająć się Twoim psem lub kotem? Opiekunowie zwierząt Poznaniu to prawdziwi miłośnicy czworonogów, dla których praca z psami i kotami to przede wszystkim świetna zabawa i poczucie spełnienia. Poznańscy petsitterzy z przyjemnością odciążą Cię od obowiązków, dzięki czemu będziesz mógł/mogła w pełni poświęcić się pracy lub po prostu w spokoju odpocząć ze świadomością, że Twój pies lub kot jest w dobrych rękach i ma zapewnione wszystko, czego potrzebuje.

Praca z psami – petsitterzy z Poznania

Petsitter to osoba, świadcząca usługi w zakresie opieki nad zwierzętami. Na stronie petsy.pl znajdziesz mnóstwo ptesitterów, oferujących opiekę nad psami lub kotami w Poznaniu z możliwością dojazdu do Twojego miejsca zamieszkania lub wybranej przez Ciebie lokalizacji. Możesz wybrać jedną lub kilka z interesujących Cię usług w zakresie pracy ze zwierzętami – wizytę domową, spacer i nocleg. Tradycyjne wizyty domowe w mieszkaniu właściciela obejmują zwykle karmienie, wymianę miski z wodą, podanie wskazanych leków i/lub suplementów czy kąpiel Twojego pupila podczas Twojej nieobecności. Gdy nie możesz wyprowadzić psa, powierz ten obowiązek wybranemu opiekunowi, który z chęcią pokaże czworonogowi najlepszą zieloną polanę lub psi park w Poznaniu. Dzięki temu wyjście na spacer może być jeszcze bardziej ekscytującym punktem dnia dla Twojego pupila! Na petsy.pl znajdziesz także mnóstwo osób z Poznania, pracujących jako petsitterzy, którzy chętnie wezmą Twojego czworonoga na noc. Sam możesz wybrać warunki, które powinny być spełnione, aby stworzyć dla niego najlepsze środowisko podczas Twojej nieobecności. Dzięki szerokiemu zakresowi oczekiwań do wyboru na stronie, zagwarantujesz swojemu pupilowi odpowiednie otoczenie do snu, a sobie spokojny umysł i czyste sumienie.

Jak wybrać odpowiednią osobę do pracy ze zwierzętami w Poznaniu?

Wiemy, jak trudne jest powierzenie swojego pupila innej osobie, zwłaszcza na całą noc lub kilka dni. Nie musisz się jednak obawiać, że trafisz na niekompetentną osobę! Na petsy.pl znajdziesz bazę idealnych kandydatów na petsittera w Poznaniu! Jak jednak rozpoznać, czy dana osoba spełni nasze oczekiwania?

  • Ukończone szkolenia i kursy to najlepszy dowód na to, że opiekun poważnie traktuje pracę. Dzięki ogromnej wiedzy i znajomości różnych usposobień, temperamentów i zachowań psów, petsitter nie tylko okaże właściwe podejście do Twojego psa, ale także będzie mógł go właściwie ochronić w przypadku niespodziewanego ataku ze strony innego zwierzęcia. Powierzając swojego psa takiej osobie, absolutnie nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo!
  • Zawarcie umowy - dzięki dokumentowi, zawierającemu wyszczególniony zakres obowiązków i zastrzeżeń upewnisz się, że wybrany przez Ciebie kandydat ma profesjonalne podejście do swojej pracy ze zwierzętami i zrobi wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania i zadbać o czworonoga z największą starannością.
  • Zestaw cech charakteru - dobrego petsittera wyróżnia stanowcza i pewna siebie postawa, która sprawia, że nie przestraszy się nagłej zmiany zachowania Twojego psa i zadba o jego posłuszeństwo. Ponadto musi cechować go poczucie odpowiedzialności – pies to żywe stworzenie, które lubi rzucić się w pogoń za innymi zwierzeniami lub pobiec w kierunku dobiegającego zapachu, dlatego ważne, by nie spuszczać psa z oka i przez cały czas dbać o jego bezpieczeństwo.
  • Dodatkowe kwalifikacje - niektórzy opiekunowie z Poznania pracują z psami bardziej profesjonalnie niż tradycyjni petsitterzy. Oprócz podstawowej opieki, świadczą także usługi w zakresie treningu czy behawiorystki zwierząt. Jeśli Twój pies jest bardzo wymagający, możesz skorzystać z ich dodatkowych kompetencji, które zwłaszcza w przypadku długofalowej współpracy, z pewnością przyniosą dobre rezultaty. Dla starszych lub schorowanych psów zaleca się usługę lekarza weterynarii, który w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia psa, będzie mógł szybko zareagować, dzięki swojej wiedzy i praktyce medycznej.

Koszt usługi osoby pracującej ze zwierzętami w Poznaniu

Cena opieki nad psem w Poznaniu jest ściśle związana z zakresem świadczonej usługi i wynosi od kilkunastu do kilkuset złotych. Wielu petsistterów w Poznaniu całkowicie poświęca się opiece nad psami lub kotami i pracuje całodobowo, oferując wizyty domowe, spacery i noclegi bez względu na porę dnia i nocy. Oprócz zaspokojenia podstawowych potrzeb czworonoga, opiekunowie chętnie podejmą się także innych obowiązków, na przykład wizyty u weterynarza czy zwierzęcego fryzjera. Dzięki klarownej ofercie na petsy.pl możesz zapoznać się z profilem petsitterów w Poznaniu oraz ich cennikiem – w ten sposób z pewnością znajdziesz odpowiednią osobę dla Twojego ulubieńca!

Petsy - domowy hotel dla psów i kotów

osiedle Pod Lipami 8/17

61-634 Poznań

woj. wielkopolskie

Domowy hotel dla psów i kotów - Petsy
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big