Praca ze zwierzętami w Kielcach

Szukasz opiekuna dla psa w Kielcach? Na Petsy znajdziesz petsittera w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Praca ze zwierzętami w Kielcach
Dostępne miasta
Praca ze zwierzętami w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Praca ze zwierzętami

Jeśli chcesz kupić, adoptować lub przygarnąć psa tudzież inne zwierzę, ale przeraża Cię wizja ogromu odpowiedzialności i zobowiązań, nie zniechęcaj się – w każdej chwili możesz zatrudnić doświadczonego opiekuna dla swojego pupila, który otoczy go opieką i zatroszczy się o wszystkie jego potrzeby. Tylko od Ciebie zależy, jakie zadania powierzysz petsitterowi – czy będzie to tylko wyjście na spacer i zaspokojenie podstawowych potrzeb, czy bardziej profesjonalna usługa, obejmująca psi trening oraz pracę nad emocjami i zachowaniem pod okiem specjalistów.
Możliwości jest tak wiele, że nie musisz obawiać się, że nie sprostasz temu wyzwaniu – masz w pobliżu doświadczonych ludzi kochających zwierzęta, gotowych w każdej chwili przejąć od Ciebie obowiązki i zadbać o Twojego pupila z największą dokładnością. Sprawdź bazę miłośników zwierząt na stronie petsy.pl i sam się przekonaj, jak wielu petsitterów oferuje swoje usługi w tej dziedzinie!

Praca ze zwierzętami – zakres usług

W zależności od Twoich potrzeb, możesz zatrudnić osobę, zajmującą się określonym zakresem obowiązków. Dzięki prostej i klarownej ofercie, przedstawionej na portalu petsy.pl, bez problemu znajdziesz idealną osobę, która tymczasowo zastąpi Cię w roli opiekuna.
Właśnie dotarła do Ciebie informacja o niespodziewanej kolacji biznesowej? Żaden problem – znajdź petsittera, który z przyjemnością wyprowadzi Twojego czworonoga lub kota na popołudniowy lub wieczorny spacer. Obiecałeś pupilowi dzień pełen przygód, a nagle złapała Cię choroba albo wzywają Cię pilne obowiązki? Wybierz osobę, która chętnie zaopiekuje się zwierzakiem pod Twoją nieobecność, karmiąc go, uzupełniając zapas wody, podając wskazane przez Ciebie leki lub witaminy i zabierze Twojego czworonoga w świat, zapewniając świetną zabawę i długie godziny spędzone na świeżym powietrzu podczas spacerów.

Jeśli wypadł Ci niespodziewany wyjazd, w naszej bazie z pewnością znajdziesz kogoś, kto nawet przez kilka dni zatroszczy się o Twojego psa lub kota nie tylko w dzień, ale i w nocy. Wielu opiekunów oferuje nocleg dla czworonogów w mieszkaniu właściciela lub swoim miejscu zamieszkania. Całodobową opiekę i nocleg gwarantują także hotele dla psów – w każdej chwili możesz wysłać swojego pupila na wakacje ze świadomością, że w psim hotelu oprócz spokojnego snu i odpoczynku, będzie czekać na niego wspaniała zabawa wśród psich towarzyszy. Szeroki wybór hoteli dla psów sprawia, że bez względu na wielkość i wymagania Twojego psa, z pewnością znajdziesz dla niego idealne miejsce z indywidualnym podejściem i w przystępnej dla Ciebie cenie. Jedyne, czego wówczas potrzebujesz to książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Wybierz najbardziej dogodną opcję – sam widzisz, że żadna przeszkoda nie stoi Ci na drodze, masz wokół siebie pełno ludzi, dla których praca ze zwierzętami to czysta przyjemność!

Wyprowadzanie psów – praca

Na stronie petsy.pl znajdziesz mnóstwo ofert, dotyczących wyprowadzania psów. Od Ciebie zależy, jak długo ma trwać spacer, ile razy w ciągu dnia Twój pupil będzie go potrzebował i w jakich godzinach ma się on odbyć. Ustalając zakres świadczonej usługi z wybranym kandydatem, możesz podpowiedzieć, jakie są ulubione miejsca Twojego pupila albo gdzie mógłby go zabrać, by zagwarantować świetną zabawę w nieznanym dotąd miejscu, pełnym nowych zapachów i psich kumpli. W razie potrzeby, podczas wyjścia na spacer, petsitter zabierze Twojego czworonoga do weterynarza, groomera lub wykona inne czynności, które mu zlecisz. Jeśli obawiasz się, czy wybrana przez Ciebie osoba jest odpowiednia, umów się na spacer zapoznawczy i osobiście przekonaj się o kompetencjach petsittera, jego wiedzy i podejściu do zwierząt. Co więcej, w każdej chwili możesz zabezpieczyć się umową, w której umieścisz wszystkie swoje zastrzeżenia, wymagania, prośby i zakres obowiązków. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój ulubieniec będzie w najlepszych rękach i podczas Twojej nieobecności doświadczony opiekun otoczy go szczególną opieką.

Szeroki zakres usług pracy z psami

Na stronie petsy.pl masz do wyboru szeroki zakres cech, które chciałbyś, aby spełniał idealny kandydat do opieki nad Twoim czworonogiem. Dla szczeniaczków, młodszych lub bardziej wymagających psów możesz zdecydować się na opiekuna, będącego psim trenerem, który zagwarantuje Twojemu pupilowi intensywną aktywność fizyczną i zadba o jego rozwój psychoruchowy, ucząc go nowych sztuczek i reakcji na komendy. Z kolei behawiorysta podejmie się specjalistycznej pracy z czworonogiem, prezentującym niepokojące zachowania i pomoże Ci wychować psa na wspaniałego towarzysza w każdej podróży. Jeśli Twój pies cierpi na jakąś chorobę, niedawno przeszedł poważny zabieg, jest w trakcie rekonwalescencji lub po prostu jest psem-seniorem – zdecyduj się na usługę petsittera-lekarza weterynarii. Dzięki temu będziesz spokojny o stan zdrowia swojego czworonoga i zyskasz pewność, że w przypadku jego nagłego pogorszenia, weterynarz natychmiast dostrzeże objawy i profesjonalnie zadba o stan fizyczny Twojego ulubieńca.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big