Hotel dla kotów w Warszawie

Szukasz hotelu dla kota w Warszawie? Na Petsy znajdziesz domową alternatywę w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Hotel dla kotów w Warszawie
Dostępne miasta
Hotel dla kotów w Poznaniu
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Hotel dla kotów Warszawa

Właściciele kotów nie zawsze mogą zabierać swoich pupili ze sobą, niekiedy podczas dłuższych nieobecności muszą znaleźć bezpieczne i zaufane miejsce, które zajęłoby się ich czworonogiem przez jakiś czas. Jednym z rozwiązań w tej sytuacji jest hotel dla kotów.

Czym jest hotel dla kotów?

Hotel dla kotów to miejsce, gwarantujące profesjonalną opiekę nad zwierzęciem pod okiem doświadczonych specjalistów. Właściciel może zostawić tutaj swojego pupila na ustalony przedział czasowy podczas jego nieobecności lub gdy nie może odpowiednio zaopiekować się swoim czworonogiem. Hotel oferuje całodobową troskę o pupila i szereg udogodnień, dzięki czemu stanowi dla kotów przyjazne miejsce, w którym mogą poznać kocich przyjaciół, odkryć nowe atrakcje, a także odpocząć. Podstawowy zakres usług, jakie są świadczone w każdym hotelu dla kotów to karmienie, zapewnianie dostępu do świeżej wody oraz czystej kuwety, podawanie leków oraz dbanie o aktywność fizyczną.

Czym się kierować wybierając hotel dla kota w Warszawie?

Hotele dla kotów w Warszawie oferują kompleksowe usługi z zakresu podstawowej opieki nad kotami oraz organizacji specjalnych atrakcji, dzięki którym kot może poczuć się jak na wakacjach. Niemniej, każdy właściciel ma swoje oczekiwania, które chciałby, aby spełniał hotel. Dla wielu bardzo istotnym aspektem jest lokalizacja w pobliżu ich miejsca zamieszkania, tak aby dojazd i odbiór kota z hotelu nie stanowiły problemu. Na petsy.pl możesz wybrać interesującą Cię dzielnicę: Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów – bez względu na miejsce, z pewnością znajdziesz odpowiedni hotel dla kotów, który spełni wszystkie potrzeby Twojego pupila. Innymi kryteriami, które warto wziąć pod uwagę, są:

 • dostęp do całodobowej opieki weterynaryjnej, aby w przypadku nagłej sytuacji specjalista mógł natychmiast zająć się zwierzęciem,
 • usługi pełnione przez profesjonalistów: behawiorystę, który podejmuje się pracy nad emocjami i zachowaniami zwierząt oraz trenera, dbającego o prawidłowy rozwój psychoruchowy czworonoga,
 • możliwość wynajęcia osobnego pokoju dla kota, który nie toleruje innych zwierząt lub wykazuje wysoki poziom stresu,
 • wszelkie udogodnienia mieszkaniowe – klimatyzowane i ogrzewane pokoje, dostęp do strefy zabaw, osobne posłania dla każdego kota, telewizor,
 • możliwość indywidualnej organizacji dnia, zapewniającej równowagę pomiędzy zabawą i aktywnością fizyczną a odpoczynkiem,
 • atrakcje na świeżym powietrzu,
 • możliwość odbioru kota spod wskazanego adresu oraz jego dowóz po zakończonym pobycie,
 • organizowanie wspólnych zabaw z innymi kotami, które istotnie wpłyną na socjalizację czworonoga.

Jakie są warunki przyjęcia kota do hotelu?

Każdy hotel dla kotów może zastrzegać sobie własne wymagania, co do przyjmowania zwierząt, dlatego zawsze przed przyjazdem należy się z nimi zapoznać, a w przypadku jakichkolwiek niejasności, osobiście skontaktować się z obsługą hotelu. Warunki przyjęcia kota do hotelu, z jakimi właściciele mogą się spotkać to:

 • posiadanie książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami, w tym na choroby zakaźne,
 • dobry stan zdrowia kota,
 • przyjazne usposobienie oraz socjalizacja z innymi zwierzętami,
 • zaopatrzenie kota w zapas karmy na cały okres pobytu w hotelu (dodatkowo w leki i suplementy),
 • odbycie wizyty wstępnej w hotelu dla kotów,
 • zabranie ze sobą domowej wyprawki, gwarantującej zapach domu, aby dodatkowo zadbać o szybkie zaaklimatyzowanie się czworonoga w nowym środowisku – posłania, kocyka, zabawki, a także obroży i smyczy (warto mieć przy obroży adresatkę).
Oprócz aktualnej książeczki zdrowia, reszta podpunktów nie stanowi reguły, każdy hotel prezentuje swoje własne warunki rezerwacji miejsca. Wiele z nich oferuje także wyżywienie, choć w przypadku kotów, wykazujących alergie lub nietolerancje pokarmowe, nagła zmiana diety mogłaby być dodatkowym czynnikiem stresogennym. Dla niektórych hoteli problemem nie są także agresywne czy trudne zachowania zwierząt, zwłaszcza jeśli mają w swojej ofercie usługę świadczoną przez behawiorystę. Warto również zabezpieczyć swojego kota przed kleszczami i odrobaczyć go przed pobytem w hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu dla kotów w Warszawie?

Większość hoteli dla kotów w Warszawie nieco się od siebie różnią, jeśli chodzi o rodzaj świadczonych usług, dodatkowych udogodnień oraz warunków mieszkalnych, dlatego zakres cenowy także może być odmienny. Wiele miejsc podczas ustalania ceny za pobyt uwzględnia wielkość kota, jego usposobienie, stan zdrowotny oraz indywidualne wymagania. Koszt podstawowej opieki w hotelu dla kota w Warszawie zaczyna się do 40 zł za dobę.

Jakie są inne rodzaje noclegów dla kota w Warszawie?

Jeśli koszt hotelu dla kota nieco Cię przeraża lub nie do końca przekonuje Cię wizja Twojego pupila spędzającego kilka dni w towarzystwie innych kotów, możesz zdecydować się na nocleg u wybranego przez siebie catsittera w Warszawie. Na petsy.pl wybierzesz wszelkie wymagania, jakie musi spełniać miejsce zamieszkania opiekuna, uwzględniając rodzaj budynku, dostęp do balkonu lub ogrodu, a także obecność innych zwierząt i lokatorów oraz inne udogodnienia, na przykład możliwość wchodzenia kota na łóżko czy meble.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big