petsy_logo
Znajdź petsittera

Hotel dla psów w Krakowie

Szukasz hotelu dla psa w Krakowie? Na Petsy znajdziesz domową alternatywę w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Hotel dla psów w Krakowie
Dostępne miasta
Hotel dla psów w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla kotów

Hotel dla psów — Kraków

Czy istnieje miejsce, w którym bez obaw możesz zostawić swojego czworonożnego przyjaciela podczas niespodziewanego wyjazdu lub dłuższej nieobecności? Podróż, w którą pies nie może wybrać się razem z właścicielem, każdorazowo wywołuje lęk i stres, nie tylko u człowieka, ale i zwierzaka. Na szczęście na mapie Polski znaleźć można miasta, które oferują kompleksowe i całodobowe usługi z zakresu opieki nad ukochanymi pupilami. Jedną z wielu sprawdzonych możliwości, jest hotel dla psów w Krakowie.

Hotele dla psów w Krakowie — czym są?

Zadowolony i spokojny pies to szczęśliwy właściciel. Spokojny właściciel to szczęśliwy zwierzak. Ta zależność jest potwierdzeniem silnych więzi, które łączą obydwie strony. Nie dziwi więc, że gdy przychodzi czas na krótkie rozstanie, związane np. z wypełnianiem obowiązków zawodowych lub wyjazdem na wakacje, opiekun czworonoga staje przed naprawdę trudną decyzją. Pozostawienie ukochanego psiaka pod czyjąś opieką jest ciężkim momentem, bowiem w oczach właściciela, nikt nie zajmie się pupilem tak, jak on sam. Rodzice, rodzeństwo, dalsza rodzina czy przyjaciele czasami nie mogą bądź nie mają warunków na to, by przyjąć zwierzaka pod swój dach. W takich sytuacjach najrozsądniejszą decyzją może okazać się skorzystanie z usług świadczonych przez hotel dla psów. Kraków jest miastem, w którym znaleźć można wiele pensjonatów dla swoich czworonożnych podopiecznych.
Obiekty świadczące usługi z zakresu opieki nad domowymi zwierzakami — zarówno psami, jak i kotami — zyskują obecnie coraz większą bazę zainteresowanych klientów. Nic w tym dziwnego, bowiem hotele dla psów są miejscami, w których pupil znajduje się pod kompleksową opieką osób, które posiadają wielkie serce do zwierząt. Troska, doświadczenie, cierpliwość, opanowanie i wiedza, dotycząca dziedzin, jak udzielanie pierwszej pomocy, czy podstawowe wiadomości związane z rasami, to tylko kilka kompetencji, którymi odznaczają się pracownicy hoteli dla psów w Krakowie.

Hotel dla psa w Krakowie — dlaczego warto skorzystać z usług pensjonatu dla zwierząt?

Hotele dla psów w Krakowie są miejscami, które oferują całą bazę usług, z których zarówno Ty, jak i Twój pupil z pewnością będziecie niezmiernie zadowoleni. Poza oczywistymi świadczeniami, czyli noclegiem i własnym miejscem na odpoczynek czy zabawę, wspomniane obiekty oferują szereg innych ofert. Wśród nich, na uwagę zasługują:

  • pielęgnacja psa — kąpanie, czesanie, przycinanie pazurków, strzyżenie;
  • karmienie i pojenie;
  • sprzątanie miejsca, w którym przebywa pies (najczęściej są to specjalne boksy);
  • wydawanie leków (jeśli istnieje realna potrzeba i zalecenia weterynarza);
  • organizowanie czasu na świeżym powietrzu — wychodzenie na spacery, zabawa z psiakiem;
Poza wspomnianymi zadaniami, leżącymi po stronie hotelu dla psów, pracujący w nim opiekunowie odpowiadają za dotrzymanie towarzystwa i spędzanie czasu z psiakiem, pod nieobecność jego ukochanego właściciela. Bliskość drugiej osoby, jak i innych zwierzaków z pewnością korzystnie wpłynie na samopoczucie każdego futrzaka.

Jak wybrać najlepszy hotel dla psa? Kraków jest na to dobrym miejscem

Zdecydowanie się na konkretny hotel dla psa nie jest bułką z masłem. Każde miejsce oferuje odmienne warunki, opiekunów oraz opiekę pielęgnacyjną dla zwierzaka. Przed wyborem obiektu należy sprawdzić opinie osób, które miały okazję pozostawienia w nim swojego pupila. Recenzje opiekunów są niezwykle wartościowe, gdyż pozwalają upewnić się, czy konkretny pensjonat dla zwierząt, jest bezpieczny i sprawdzony. Inną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest personel pracujący w hotelu dla psów. Kraków jest miastem, w którym mieści się wiele obiektów, sprawujących całodobową pieczę nad domowymi czworonogami. Aby mieć pewność, że wybór padł na najlepszy ośrodek, polecamy zorientować się, ile psiaków w nim przebywa, jak wygląda karmienie, wyprowadzanie oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych.
Najlepszym sposobem, by przekonać się, czy obiekt oferujący opiekę nad zwierzakami jest godny zaufania, będzie wykonanie telefonu bądź osobiste odwiedzenie hotelu dla psa w Krakowie. Właściciel może wówczas dopytać o wszystkie szczegóły pobytu psiaka w ośrodku, a także przekazać niezbędne informacje, na temat swojego pupila.

Ile kosztuje psi hotel w Krakowie?

Wydatki związane z pobytem czworonoga w hotelu dla psów są bardzo zróżnicowane. Zależą one bowiem od miejsca, jego prestiżu, pracującej w nim kadry, warunków oraz zakresu świadczonych przez pensjonat usług. Chcąc wyjechać bez lęku i obaw o bezpieczeństwo oraz samopoczucie ukochanego psiaka, warto wykonać skrupulatne rozeznanie i wybrać sprawdzony obiekt. Psi hotel w Krakowie może wiązać się z różnymi kosztami. Chcąc nieco przybliżyć widełki cenowe, związane z umieszczeniem zwierzaka w obiekcie, należy przygotować się na koszt rzędu od 50 do 150 zł za dobę. Pamiętajmy, że wpływ na ostateczną kwotę będą miały elementy, takie jak lokalizacja psiego hotelu w Krakowie, wybrane usługi oraz wyżywienie. W niektórych pensjonatach wymaga się dostarczenia jedzenia psiaka, a w innych istnieje możliwość wykupienia specjalnych posiłków tudzież karm.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big