Petsy
Znajdź petsittera

Spacer z psem w Sopocie

Znajdź opiekuna wśród dziesiątek dostępnych petsitterów

Szukaj
Spacer z psem w Sopocie

Poznaj naszych petsitterów

Ewa Kowalska

5.00 (opinii: 1)

Ewa Kowalska

Gdynia

40 zł

Nikt przecież nie chce być zostawiony sam w domu z suchą karmą

Poznaj mnie

Olaf Meller

Olaf Meller

Gdańsk

30 zł

Bardzo lubię psy i koty I w wolnym czasie chętnie się zaopiekuję twoim pupilem :)


Michalina Kuzepska

Michalina Kuzepska

Gdańsk

40 zł

Opieka tylko w komfortowy sposób dla zwierzaka.


Dorota  Dorniak

Dorota Dorniak

Gdańsk

40 zł

Każdy zwierzak to ważna część rodziny, dlatego potrzebuje jak najlepszej opieki :)


Pokaż więcej
Powiązane usługi
Nocleg dla psa
Hotel dla psa
Opieka nad psem
Opiekun dla psa
Wyprowadzanie psa
Spacer z psem w Sopocie - dlaczego warto?

Spacer z psem to jedna z przyjemniejszych części pracy petsittera. Dająca możliwość wybiegania się zwierzakowi nawet do 60 minut. Opiekun zajmie się, każdym psem. Wcześniej jednak musi omówić z właścicielem formę spaceru, dowiedzieć się, jak pies reaguje na inne psy oraz jak porusza się na smyczy. Jest to istotne, aby wiedzieć, jak podejść do psa w trakcie spaceru. Spacer z psem w Sopocie z pomocą petsittera jest wygodny, kiedy właściciel długo pracuje lub w danym momencie przebywa na wyjeździe. Przez co nie musi on martwić się o to, że pies zbyt długo przebywa w domu bez możliwości wyjścia i załatwienia swoich potrzeb. Petsitter po dogadaniu się z właścicielem o ustalonej godzinie wyprowadzi psa w ustalonej wcześniej okolicy.

Jeśli pies posiada ulubione zabawki, jak choćby piłki, opiekun weźmie je ze sobą, aby zapewniając psu dodatkową frajdę ze spaceru. Petsitter będzie również przeszkolony, aby reagować w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Spacer z psem w Sopocie

Spacer z psem w Sopocie można ustalić za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy wybrać opcję - znajdź opiekuna, wybrać Sopot i wypełnić odpowiednie kryteria. Pokaże się wtedy lista dostępnych petsitterów. Każdy opiekun jest przez nas weryfikowany, dzięki czemu właściciele nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojego psa oraz o to, kto będzie poruszał się w trakcie opieki nad psem w ich domu. To bardzo wygodne rozwiązanie dla właścicieli, którzy są przez długie godziny pracy lub towarzyszą im częste wyjazdy.
Spacer z psem w Sopocie jest usługą oferowaną na naszej platformie przez profesjonalnych petsitterów, którzy posiadają wiedzę o opiece, żywieniu, tresurze psa oraz udzieleniu mu pierwszej pomocy. To gwarancja dobrej opieki nad powierzonym opiekunowi psem, dla właściciela zaś komfort, że jego pies będzie odpowiednio zaopiekowany w trakcie jego nieobecności. Koszt pojedynczego spaceru z psem waha się między 30 a 50 zł. Opinie o dostępnych petsitterach można zobaczyć na naszej stronie.

Petsy

Warszawa
Nocleg dla psaHotel dla psaOpieka nad psemOpiekun dla psaWyprowadzanie psaSpacer z psem
O Petsy
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big