Catsitter w Białymstoku

Szukasz catsittera dla kota w Białymstoku? Na Petsy znajdziesz opiekuna w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek catsitterów.

Catsitter w Białymstoku
Dostępne miasta
Catsitter w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Catsitter w Białymstoku - kim jest catsitter?

Catsitter to bardzo odpowiedzialny zawód. Osoba, która chciałaby zostać profesjonalnym opiekunem, powinna cechować się nie tylko ogromną pasją do zwierząt, sumiennością, empatią, otwartością, komunikatywnością, ale przede wszystkim mieć merytoryczną wiedzę o sposobach radzenia sobie z kotach w różnych sytuacjach. Znajomość zasad żywienia zwierzaka również będzie nieoceniona podczas wykonywania pracy catsittera.

Nierzadko zdarza się, że opiekun zwierząt posiada merytoryczną wiedzę z zakresu behawiorystyki kotów, dzięki czemu będzie mógł wychwycić nieprawidłowości w zachowaniu kota i odpowiednio zareagować. Przekaże też niezbędne uwagi właścicielowi, dając wskazówki, co robić w danych sytuacjach. Opiekun dla kota w Białymstoku to zatem nie tylko tymczasowa “niania” dla kota, ale również osoba o dużej wiedzy i doświadczeniu.

Catsitter w Białymstoku - co robi castitter?

Do głównych obowiązków catsittera należy całościowa opieka nad powierzonym mu kotem, kiedy właściciel jest w domu nieobecny. Opiekun kota zajmuje się karmieniem, zabawą, może również podawać leki, jeśli kot, którym się opiekuje ma alergie lub jest chory. Catsitter dba, aby kot spokojnie spędzał czas, dzięki czemu nie odczuje tak bardzo nieobecności właściciela. Dzięki czemu zwierzak nie czuje się też osamotniony. Doświadczony opiekun kota będzie umiał również odczytać sygnały, które wysyła mu kot. Rozpozna też temperament zwierzaka, czy jest on kotem kochającym się zabawę, czy bardziej towarzyskim kanapowcem.

Catsitter może też być dla kota szkoleniowcem. Podczas wspólnych zabaw w domu opiekun może uczyć go nowych sztuczek. Doświadczony catsitter przekaże właścicielowi cenne dla niego wskazówki dotyczące wychowania kota. Będzie to równowaga między zabawą, a edukacją zwierzaka. W przypadku nagłych sytuacji catsitter będzie umiał też zareagować, ponieważ będzie w stanie udzielić kotu pierwszej pomocy.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big