Petsy
Znajdź petsittera

Spacer z psem w Gdyni

Znajdź opiekuna wśród dziesiątek dostępnych petsitterów

Szukaj
Spacer z psem w Gdyni

Poznaj naszych petsitterów

Ewa Kowalska

5.00 (opinii: 1)

Ewa Kowalska

Gdynia

40 zł

Nikt przecież nie chce być zostawiony sam w domu z suchą karmą

Poznaj mnie

Natalia Brzykcy

Natalia Brzykcy

Gdynia

30 zł

Odpowiednia socjalizacja jest dla mnie najważniejsza


Dorota  Dorniak

Dorota Dorniak

Gdańsk

40 zł

Każdy zwierzak to ważna część rodziny, dlatego potrzebuje jak najlepszej opieki :)


Olaf Meller

Olaf Meller

Gdańsk

30 zł

Bardzo lubię psy i koty I w wolnym czasie chętnie się zaopiekuję twoim pupilem :)


Michalina Kuzepska

Michalina Kuzepska

Gdańsk

40 zł

Opieka tylko w komfortowy sposób dla zwierzaka.


Zuza Pabich

Zuza Pabich

Gdynia

20 zł

Naprawdę kocham zwierzaki


Pokaż więcej
Powiązane usługi
Nocleg dla psa
Hotel dla psa
Opieka nad psem
Opiekun dla psa
Wyprowadzanie psa
Spacer z psem w Gdyni - dlaczego warto?

Spacer z psem to jedna z przyjemniejszych części pracy petsittera. Dająca możliwość wybiegania się zwierzakowi nawet do 60 minut. Opiekun zajmie się, każdym psem. Wcześniej jednak musi omówić z właścicielem formę spaceru, dowiedzieć się, jak pies reaguje na inne psy oraz jak porusza się na smyczy. Jest to istotne, aby wiedzieć, jak podejść do psa w trakcie spaceru. Spacer z psem w Gdyni z pomocą petsittera jest wygodny, kiedy właściciel długo pracuje lub w danym momencie przebywa na wyjeździe. Przez co nie musi on martwić się o to, że pies zbyt długo przebywa w domu bez możliwości wyjścia i załatwienia swoich potrzeb. Petsitter po dogadaniu się z właścicielem o ustalonej godzinie wyprowadzi psa w ustalonej wcześniej okolicy.

Jeśli pies posiada ulubione zabawki, jak choćby piłki, opiekun weźmie je ze sobą, aby zapewniając psu dodatkową frajdę ze spaceru. Petsitter będzie również przeszkolony, aby reagować w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Spacer z psem w Gdyni

Spacer z psem w Gdyni można ustalić za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy wybrać opcję - znajdź opiekuna, wybrać Gdynia i wypełnić odpowiednie kryteria. Pokaże się wtedy lista dostępnych petsitterów. Każdy opiekun jest przez nas weryfikowany, dzięki czemu właściciele nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojego psa oraz o to, kto będzie poruszał się w trakcie opieki nad psem w ich domu. To bardzo wygodne rozwiązanie dla właścicieli, którzy są przez długie godziny pracy lub towarzyszą im częste wyjazdy.
Spacer z psem w Gdyni jest usługą oferowaną na naszej platformie przez profesjonalnych petsitterów, którzy posiadają wiedzę o opiece, żywieniu, tresurze psa oraz udzieleniu mu pierwszej pomocy. To gwarancja dobrej opieki nad powierzonym opiekunowi psem, dla właściciela zaś komfort, że jego pies będzie odpowiednio zaopiekowany w trakcie jego nieobecności. Koszt pojedynczego spaceru z psem waha się między 30 a 50 zł. Opinie o dostępnych petsitterach można zobaczyć na naszej stronie.

Petsy

Warszawa
Nocleg dla psaHotel dla psaOpieka nad psemOpiekun dla psaWyprowadzanie psaSpacer z psem
O Petsy
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big