petsy_logo
Znajdź petsittera

Hotel dla psów w Łodzi

Szukasz hotelu dla psa w Łodzi? Na Petsy znajdziesz domową alternatywę w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Hotel dla psów w Łodzi
Dostępne miasta
Hotel dla psów w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla kotów

Psi hotel w Łodzi = świetna zabawa!

W pracy zaplanowano dla Ciebie niespodziewaną delegację? Naszła Cię ochota na spontaniczny wyjazd? Twoje wymarzone miejsce do odwiedzenia nie uznaje zwierząt? A może nagle dopadła Cię choroba i nie jesteś w stanie zająć się swoim czworonogiem? To żaden problem! W Łodzi znajdziesz szeroki wybór psich hoteli, do których Twój pupil może udać się na psie wakacje pod Twoją nieobecność. Każdy z nich gwarantuje świetne warunki, całodobową opiekę i mnóstwo zabawy! Dzięki temu możesz ze spokojną głową zostawić pieska w bezpiecznym miejscu i mieć pewność, że czeka na niego wspaniały czas w psim hotelu. Na mapie Łodzi znajdziemy wiele obiektów, oferujących odpowiednią opiekę dla Twojego pupila, a decyzja komu ją powierzysz, zależy już tylko od Ciebie!

Czym jest hotel dla psów?

Hotel dla psów to miejsce, oferujące całodobową opiekę nad psem w ustalonym przedziale czasowym. Oprócz możliwości noclegu, hotele zapewniają także różne atrakcje, mające na celu urozmaicenie wizyty psa w obiekcie oraz czasami dodatkową usługę profesjonalistów – behawiorysty lub/i trenera. Dzięki temu hotel dla psów to nie tylko możliwość pozostawienia psa w bezpiecznym miejscu na noc, ale także świetna okazja do nauczenia go nowych rzeczy pod okiem specjalistów, poznania nowych psich kumpli oraz długiej zabawy.

Czym się kierować wybierając hotel dla psa w Łodzi?

Aby zapewnić czworonogom jak najlepsze warunki pobytu oraz zdrowe relacje z innymi psimi przyjaciółmi, zwykle hotele w Łodzi oferują opiekę dla małej ilości psów. Pozwala to na poczucie, że nasz ulubieniec otrzyma wystarczającą ilość czasu i zaangażowania od opiekunów. Warto, aby z wybranym miejscem współpracował całodobowy lekarz weterynarii, dzięki czemu właściciele nie będą się obawiać o swojego pupila w nagłej sytuacji – zaufany weterynarz zajmie się nim bez względu na porę dnia i nocy. Dobrze, gdyby hotel znajdował się w otoczeniu dużej przestrzeni zielonej, by pieski mogły korzystać z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Można się także upewnić, czy pokoje przystosowano do każdej pory roku i temperatury aby, w zależności od pogody, były odpowiednio ogrzewane lub klimatyzowane. W przypadku bardziej wymagającego czworonoga można sprawdzić, czy obiekt oferuje usługi instruktora tresury psów lub opiekę behawiorysty (zoopsychologa). Dzięki temu pobyt pupila będzie wiązał się nie tylko ze świetną zabawą, ale również cenną nauką, opartą na aktywnościach, dostosowanych do możliwości i usposobienia psa. Ważne, by przed rezerwacją zapoznać się z warunkami przyjęcia psa do hotelu.

Ile kosztuje pobyt psa w hotelu w Łodzi?

Opłata za pobyt w psim hotelu zwykle zależy od długości pobytu, ilości pozostawionych psów, sezonu oraz wielkości psa – opieka nad małymi psami to mniejszy koszt. Wiele hoteli w Łodzi, oprócz całodobowej troski o czworonoga, oferuje także odbiór psa z ustalonego miejsca i jego dowóz do hotelu, wizytę u weterynarza lub groomera, świetlicę, wyżywienie hotelowe oraz inne usługi za dodatkową opłatą. Średni zakres cenowy podstawowej usługi w Łodzi mieści się w zakresie od 40 zł do 80 zł za dobę.

Jakie są warunki przyjęcia psa do hotelu?

W zależności od obiektu wymagania, co do przyjęcia psa, mogą się różnić. Niekiedy miejsce może zostać zarezerwowane wyłącznie po uprzedniej wizycie zapoznawczej. Warunkami przyjęcia czworonoga do psiego hotelu w Łodzi zwykle są: dobry stan zdrowia, określony przedział wagowy lub wielkościowy i socjalizacja z innymi psami. Część hoteli jest przeznaczonych głównie dla małych i średniej wielkości psów, dlatego przed rezerwacją miejsca, warto sprawdzić wszystkie wytyczne, konieczne do spełnienia. Niektóre miejsca nie przyjmują także psów agresywnych, chorych i suczek w trakcie cieczki. W celu rezerwacji miejsca zwykle należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jakie są inne rodzaje noclegów dla psa w Łodzi?

Gdy hotel dla psów wydaje się komuś nie do końca odpowiednim miejscem, istnieją także inne możliwości pozostawienia pupila w bezpiecznym miejscu na noc. Jedną z opcji stanowi nocleg u petsittera który, w zależności od umówionych warunków, może zagwarantować czworonogowi miejsce w swoim mieszkaniu lub towarzyszyć mu w mieszkaniu właściciela pod jego nieobecność. Także prywatne osoby często wyrażają chęć przenocowania psa w swoim miejscu przebywania, oferując opiekę oraz zaspokojenie podstawowych potrzeb czworonoga.

Co zabrać do psiego hotelu w Łodzi?

Każdy hotel w Łodzi wymaga, aby w dniu przybycia wziąć ze sobą książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami na wszystkie wymagane choroby, w tym choroby zakaźne. Często obiekty proszą także o zapas karmy na cały okres pobytu i ewentualne leki. Opcjonalnie można zabrać ze sobą domową wyprawkę – smycz, obrożę, a także kocyk, poduszkę czy ulubioną zabawkę, niosące ze sobą zapach bezpiecznego domu i umożliwiające szybką adaptację w nowym środowisku. Pieski powinny posiadać również chip lub adresatkę. Często zaleca się odrobaczenie psów przed pobytem i zabezpieczenie ich przed kleszczami.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big