Petsy
Znajdź petsittera

Hotel dla psa w Łodzi

Znajdź opiekuna wśród dziesiątek dostępnych petsitterów

Szukaj
Hotel dla psa w Łodzi

Poznaj naszych petsitterów

Weronika Wasiak

Weronika Wasiak

Łódź

60 zł

Zwierzątka są najkochańsze na świecie i zasługują na najlepsze traktowanie.

Poznaj mnie

Dorota  Szczudlak

Dorota Szczudlak

Łódź

50 zł

Chęć pomocy potrzebującym z poszanowaniem potrzeb naszych mniejszych "braci" futrzastych.


Wiktoria  Kuśmirowska

Wiktoria Kuśmirowska

Łódź

40 zł

Opiekun Wiktoria


Martyna Podgórska

Martyna Podgórska

Łódź

50 zł

Zadbam o to aby zwierzątka czuły się przy mnie bezpiecznie i kochane.


Pokaż więcej
Powiązane usługi
Nocleg dla psa
Opieka nad psem
Opiekun dla psa
Wyprowadzanie psa
Spacer z psem
Hotel dla psów w Łodzi

Szykuje Ci się nagły służbowy wyjazd do Łodzi i nie masz z kim zostawić psa? Nie musisz się martwić. Jeśli rodzina lub przyjaciele nie są w stanie zaopiekować się twoim pupilem, a hotel dla psów w Łodzi nie wchodzi w grę, z pomocą przychodzi petsy.pl Za pośrednictwem strony znajdziesz profesjonalnego petsittera, który w pełni zaopiekuje się twoim zwierzakiem. Zadba o jego dobre samopoczucie, odpowiednią ilość spacerów, odstresowując w czasie twojej nieobecności.

Współpracujemy, jedynie ze sprawdzonymi i rzetelnymi petsitterami, dzięki czemu każdy właściciel ma pewność, że jego pies zostanie oddany pod opiekę w dobre ręce. Jeśli hotel dla psów w Łodzi z różnych względów nie będzie dla ciebie odpowiednim wyborem, petsy.pl pomoże tobie znaleźć opiekuna, z którym zwierzak nie odczuje braku twojej obecności podczas nagłego wyjazdu. To komfort dla ciebie i twojego psa.

Hotel dla psów w Łodzi - formalności

Jeśli jednak zdecydujesz się na hotel dla psów w Łodzi, po jego wybraniu i ustaleniu terminu pobytu psa, powinieneś wypełnić kartę zgłoszenia, w której rozpiszesz godziny i długość spacerów, ilość posiłków, cechy swojego psa i inne ważne informacje go dotyczące. Tak, aby pracownicy hotelu, mogli jak najbardziej poznać czworonoga. W przypadku zdecydowania się na petsittera, obowiązkowo musisz przygotować zapas karmy oraz określić z nim sposób żywienia czworonoga. Szczególnie jeśli zwierzak cierpi na alergie lub przyjmuje leki, petsitter powinien być o tym poinformowany.
Jeśli pies nie lubi zostawać sam na dłużej, możesz dać mu jego ulubione legowisko lub kocyk, aby miał ze sobą zapach z domu lub dorzucić ulubioną zabawkę. Tak, samo, jeśli pies będzie przebywał w hotelu. Pozwoli mu to się odstresować. Koniecznie należy spakować szelki, z których pupil nie wyswobodzi się podczas spaceru i obrożę. Smaczki, które petsitter będzie mógł dać zwierzakowi podczas wspólnego wyjścia z psem również będą istotne, aby pies dobrze czuł się pod opieką petsittera.

Petsy

Warszawa
Nocleg dla psaHotel dla psaOpieka nad psemOpiekun dla psaWyprowadzanie psaSpacer z psem
O Petsy
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big