petsy_logo
Znajdź petsittera

Praca ze zwierzętami w Katowicach

Szukasz opiekuna dla psa w Katowicach? Na Petsy znajdziesz petsittera w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Praca ze zwierzętami w Katowicach
Dostępne miasta
Praca ze zwierzętami w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Praca ze zwierzętami Katowice

Pracujesz daleko od miejsca zamieszkania w Katowicach i boisz się, że Twój zwierzak nudzi się w pustym domu? Każdy powrót z pracy powoduje u Ciebie stres, czy Twój pies nie wyrządził żadnych szkód pod Twoją nieobecność? A może masz wyrzuty sumienia, że zostawiasz go na dłuższy okres w samotności? Nie martw się, istnieje bardzo łatwe rozwiązanie dla tych sytuacji. Wybór jednego z doświadczonych opiekunów dla zwierząt w Katowicach zdecydowanie pomoże Ci połączyć życie zawodowe i towarzyskie z posiadaniem zwierzęcia. Podczas gdy Ty będziesz spędzać czas w wybrany przez siebie sposób, katowicki petsitter wyjdzie z Twoim psem lub kotem na spacer, wymieni mu wodę, nakarmi, a nawet wyczyści jego posłanie lub uprzątnie kuwetę!

Kiedy warto zdecydować się na usługę petsittera?

 • Nadmiar obowiązków

 • Jeśli Twoja praca lub prowadzony tryb życia nie pozwalają Ci na odwiedzanie psa w ciągu dnia, przez co zostaje sam w domu przez cały dzień, powinieneś poważnie zastanowić się nad wynajęciem psiego opiekuna, który przejmie od Ciebie część obowiązków. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy Twój pies cierpi na lęk separacyjny lub łatwo się nudzi – pozostawienie go w samotności przez długie godziny jest bardzo nieodpowiedzialne. Nawet jeśli Twój zwierzak jest przyzwyczajony do spędzania czasu w domu, każdego dnia potrzebuje odpowiedniej stymulacji psychoruchowej, gwarantującej prawidłowy rozwój. Dlatego, oprócz wizyty domowej, podczas której petsitter zaspokoi wszystkie potrzeby fizjologiczne Twojego zwierzątka, z przyjemnością dotrzyma mu towarzystwa i zabierze na długi spacer w ulubione miejsce, o ustalonej porze.
 • Częste wyjazdy

 • Jeśli często wyjeżdżasz lub kusi Cię wizja regularnych podróży, zdecyduj się na opcję całodobowej opieki nad Twoim pupilem w domu opiekuna, gdzie będzie mógł spokojnie poczekać na Twój powrót. Za pomocą strony petsy.pl możesz także wybrać jeden z psich hoteli w Katowicach i z czystym sumieniem zostawić swojego pupila w psim raju, gdzie oprócz wspaniałych i doświadczonych opiekunów, pozna także swoich psich kolegów.
 • Nagła choroba

 • Podczas nagłej choroby nie możesz zaopiekować się w pełni swoim pupilem? Dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie kogoś, kto przejmie najważniejsze obowiązki względem naszego czworonożnego przyjaciela. Nie będziesz długo czekać – dzięki dużej bazie opiekunów, z pewnością znajdziesz kogoś, kto natychmiast przyjdzie Ci z pomocą.
 • Starsze lub chore zwierzęta

 • Jeśli Twój pupil należy już do seniorów, lub jego stan zdrowia nie jest najlepszy, wybierz dla niego opiekę lekarza weterynarii w Katowicach. Jego profesjonalne podejście i doświadczenie pozwolą Ci w pełni skupić się na obowiązkach – nie będziesz musiał się martwić, że może spotkać go coś przykrego pod Twoją nieobecność. Lekarz weterynarii poda także odpowiednie leki i witaminy lub suplementy o wyznaczonej porze i będzie bacznie przyglądać się Twojemu ulubieńcowi pod względem zdrowotnym.
 • Bardziej wymagające psy

 • Twój pies Cię nie słucha, sprawia problemy i jest nieposłuszny? Znajdź dla niego behawiorystę, który nie tylko zadba o jego podstawowe potrzeby, ale także popracuje z nim nad zachowaniem i emocjami. W przypadku psa z dużymi pokładami energii albo wymagającego odpowiedniej stymulacji ruchowej możesz nawiązać współpracę z psim trenerem, który opracuje dla niego odpowiedni plan treningowy, zapewniający prawidłowy rozwój.
 • Brak czasu na dodatkowe obowiązki

Jeśli w ciągu tygodnia brakuje Ci czasu, by udać się na kontrolną lub profilaktyczną wizytę do weterynarza, lub już od dawna wybierasz się do fryzjera, aby zadbać o wygląd swojego pupila, możesz poprosić o te dodatkowe usługi wybranego petsittera. Opiekun z miłą chęcią odciąży się z nadmiaru obowiązków i przed lub po planowym spacerze, przy okazji zabierze Twojego pupila do ustalonego miejsca w Katowicach.

Odpowiednia osoba do pracy ze zwierzętami w Katowicach

Jak zdecydować, kto jest idealnym kandydatem na opiekuna dla naszego zwierzęcia? Na petsy.pl jest to niezwykle proste. Jasna i klarowna informacja o każdym z potencjalnych kandydatów w Katowicach, a także lista wymagań i oczekiwań do zaznaczenia, pozwoli Ci szybko dokonać wyboru. Jeśli Twój pupil musi zostać otoczony specjalistyczną opieką i martwisz się, czy dana osoba poradzi sobie z opieką, zapytaj ją o dotychczasowe doświadczenie przy pracy z wymagającymi zwierzętami. Możesz także umówić się na spotkanie wstępne, które pozwoli Ci nie tylko poznać podejście opiekuna do Twojego pupila, ale także zaobserwować jego reakcję na nowego towarzysza – czy Twój ulubieniec obdarzył go zaufaniem i czy spodobały mu się jego metody pracy treningowej lub wychowawczej.

Jaki jest koszt osoby pracującej ze zwierzętami w Katowicach?

Baza petsitterów w Katowicach na petsy.pl pozwala na wybór odpowiedniej usługi w przystępnej cenie. Za nocleg dla Twojego pupila zapłacisz kilkadziesiąt złotych, a za standardowy spacer (30-minutowy) od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Całkowity koszt opieki nad psem lub kotem w Katowicach zależy od zakresu pełnionej usługi.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big