Praca ze zwierzętami w Krakowie

Szukasz opiekuna dla psa w Krakowie? Na Petsy znajdziesz petsittera w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Praca ze zwierzętami w Krakowie
Dostępne miasta
Praca ze zwierzętami w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Praca ze zwierzętami Kraków

Kraków to duże miasto tętniące życiem i oferujące mnóstwo perspektyw. Być może, decydując się na zwierzę w tym mieście, nie przyszło Ci do głowy, że czasami przez namiar zawodowych i rodzinnych obowiązków nie będziesz w stanie każdego dnia zapewnić właściwej opieki dla swojego pupila. Na szczęście, nie musisz się tym martwić, bo doświadczeni opiekunowie zwierząt w Krakowie wprost kochają pracę z włochatymi stworzeniami i doskonale zrozumieją Twoją sytuację. Świadczona przez ich usługa sprawi, że bez wyrzutów sumienia skupisz się na sobie i swoich aktualnych potrzebach. Bo przecież każdy potrzebuje odpoczynku, właściciele zwierząt także!

Dlaczego warto zatrudnić petsittera w Krakowie?

Zatrudnienie petsittera, czyli osoby zajmującej się opieką nad zwierzętami, to idealne rozwiązanie dla zabieganych mieszkańców Krakowa, którzy dzięki profesjonalnej pomocy zyskają więcej czasu dla siebie lub na załatwienie naglących ich spraw.
Szeroki zakres usług, świadczonych przez opiekuna pozwoli zaoszczędzić Ci więcej czasu, niż sądzisz. Nie dość, że może on odebrać zwierzę w wybranym przez Ciebie miejscu, by wyprowadzić go na spacer, to jeszcze chętnie wykona za Ciebie dodatkowe czynności, takie tak wizyta u weterynarza, groomera czy w zwierzęcym salonie piękności. Doświadczony petsitter z pewnością zna wiele wspaniałych miejsc w Krakowie, do których mógłby zabrać Twojego czworonoga i spędzić z nim wspaniały dzień na świeżym powietrzu. Na przykład w gorące dni zabierze go do sprawdzonego miejsca nad wodą, by mógł zaznać ochłody lub klimatyzowanej przestrzeni publicznej, akceptującej zwierzęta, dzięki czemu Twój pupil lepiej pozna miasto i odkryje nowe, piękne miejsca na mapie Krakowa. Kto wie, może zainteresuje go nawet wystawa w krakowskim muzeum?

Praca ze zwierzętami w Krakowie – na czym polega?

Usługi świadczone przez opiekunów dla zwierząt są bardzo rozległe. Możesz zatrudnić petsittera zarówno do wizyty domowej, aby zadbał o podstawowe potrzeby Twojego pupila, takie jak nakarmienie, zadbanie o czystą wodę czy sprzątnięcie kuwety, jak i do wyprowadzenia Twojego psa lub kota i dotrzymania mu towarzystwa podczas szaleństw na świeżym powietrzu. Zakres obowiązków petsittera zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań, krakowscy opiekunowie są otwarci na wszelkie propozycje, związane z troską nad zwierzęciem, włączając w to także nocleg i psi hotel. Twój pies ma wysoki stopień lęku i boi się innych zwierząt, a nie masz go z kim zostawić na noc? Bez obaw, możesz wybrać takie warunki mieszkaniowe, w których Twój pupil będzie czuł się prawie jak w domu! Dzięki zaopatrzeniu go w domową wyprawkę – przysmaki, ulubioną zabawkę, kocyk i posłanie, z pewnością zapomni o zmianie środowiska lub bardzo szybko się do niej przyzwyczai. W psim hotelu czworonogi mogą zostać objęte całodobową opieką pod warunkiem, że posiadają książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Każdy psi hotel ma swoje wymagania, co do przyjmowania czworonogów, dlatego warto zapoznać się z ofertą przed ewentualnym przyjazdem.
Krakowscy petsitterzy często, oprócz doświadczenia, posiadają także dodatkowe kompetencje do pracy z psami – organizują profesjonalne treningi czy spotkania behawiorystyczne, mające na celu rozwój psychiczny i fizyczny Twojego czworonoga. W ten sposób możesz zapewnić swojemu włochatej przyjacielowi nie tylko podstawową opiekę, ale także dodatkowe atrakcje, które przyczynią się do jego rozwoju (także umysłowego) oraz lepszej kondycji! Oferta petsy.pl obejmuje także opiekę nad zwierzęciem, świadczoną przez lekarza weterynarii, co jest szczególnie ważne w przypadku schorowanego lub starszego pupila.

Jak wybrać petsittera w Krakowie?

Chcesz podjąć współpracę z petsitterem w Krakowie, ale nie wiesz, jakiego opiekuna zaakceptuje Twój zwierzak? Nikt nie zna go lepiej niż Ty! Na petsy.pl możesz wybrać interesujący Cię wariant – wizytę domową, spacer i/lub nocleg oraz wszystkie wymagania do spełnienia przez Twojego zastępcę – w ten sposób znajdziesz idealnego kandydata na opiekuna dla Twojego pupila! Jeśli nie jesteś przekonany co do swojego wyboru, możesz podpisać umowę obejmującą Twoje oczekiwania, dzięki czemu zyskasz pewność, że opiekun będzie świadomy wszystkich Twoich zastrzeżeń i wymagań oraz zapozna się z niezbędnymi informacjami, na temat Twojego psa lub kota i jego zachowań. Dodatkowo możesz umówić się na wspólny spacer próbny, umożliwiający bliższe poznanie petsittera i obserwację jego pracy z Twoim pupilem. Jeśli bardzo zależy Ci na tym, aby upewnić się, że wybrana osoba ma niezbędne kwalifikacje w tej dziedzinie, możesz poprosić ją o przedstawienie ukończonych szkoleń i kursów.

Cena petsittera pracującego w Krakowie

Zakres cenowy krakowskich opiekunów zwierząt mieści się w przedziale od kilku do kilkuset złotych w zależności od pełnionej funkcji i obowiązków do wykonania, zleconych przez właściciela, np. koszt spaceru z psem lub kotem zależy od jego długości. Należy wziąć pod uwagę, że petsitterzy cenią się dodatkowo za zagwarantowanie noclegu i zapewnienie zwierzętom całodobowej opieki.

Petsy - domowy hotel dla psów i kotów

ul. Stanisława Mitery 4/20

30-505 Kraków

woj. małopolskie

Domowy hotel dla psów i kotów - Petsy
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big