Petsy
Znajdź petsittera

Wyprowadzanie psa w Gdańsku

Znajdź opiekuna wśród dziesiątek dostępnych petsitterów

Szukaj
Wyprowadzanie psa w Gdańsku

Poznaj naszych petsitterów

Weronika Stańczyszyn

Weronika Stańczyszyn

Gdańsk

25 zł

Nie ważne ile masz lat, śmiej się zawsze jakbys był małym, niewinnym dzieckiem:)

Poznaj mnie

Ewa Kowalska

5.00 (opinii: 1)

Ewa Kowalska

Gdynia

40 zł

Nikt przecież nie chce być zostawiony sam w domu z suchą karmą


Dorota  Dorniak

Dorota Dorniak

Gdańsk

40 zł

Każdy zwierzak to ważna część rodziny, dlatego potrzebuje jak najlepszej opieki :)


Michalina Kuzepska

Michalina Kuzepska

Gdańsk

40 zł

Opieka tylko w komfortowy sposób dla zwierzaka.


Olaf Meller

Olaf Meller

Gdańsk

30 zł

Bardzo lubię psy i koty I w wolnym czasie chętnie się zaopiekuję twoim pupilem :)


Pokaż więcej
Powiązane usługi
Nocleg dla psa
Hotel dla psa
Opieka nad psem
Opiekun dla psa
Spacer z psem
Wyprowadzanie psa w Gdańsku

Jedną z najczęściej wybieranych usług na Petsy.pl jest wyprowadzanie psa, czyli spacer. Nie chodzi tylko o wyprowadzanie psów podczas pobytów u petsitterów, ale także o zapewnienie codziennej aktywności i rozrywki naszym pupilom. Niektóre rasy wymagają większej aktywności fizycznej, której właściciel nie jest w stanie zapewnić każdego dnia, dlatego nawiązanie współpracy z petsitterem jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych właścicieli zwierzaków.

Opiekunowie, którzy współpracują z petsy.pl są gotowi, aby pomóc każdemu właścicielowi w spacerach z pupilami. Wyprowadzanie psa w Gdańsku przez petsittera umawiane jest z właścicielem konkretnie, ustalając dzień i godzinę spaceru. Za pośrednictwem naszej strony można na bieżąco sprawdzać, który opiekun psa w Gdańsku jest wolny w danym momencie. Właściciel, wpisując dane kryteria, zobaczy listę dostępnych petsitterów. To bardzo wygodna i szybka forma, pozwalająca znaleźć profesjonalnego opiekuna dla psa. Po wyborze petsittera wystarczy umówić się z nim przez chat i dopiąć szczegóły związane z wyprowadzaniem psa.

Wyprowadzanie psa Gdańsk - koszt

Jeśli właściciel chce sprawdzić, czy opiekun faktycznie wyprowadził psa w danym czasie i spacer odbył się bez problemów, a pies wrócił do domu cały i zdrowy, petsitter może wysłać mu zdjęcie lub krótkie nagranie, które zrobił podczas wyprowadzania psa na spacer. Dzięki temu właściciel zyska pewność, że pies otrzymał odpowiednią opiekę podczas jego nieobecności. Wyprowadzanie psa w Gdańsku to koszt od 30 do 50 PLN.

Z pewnością psiak ucieszy się z tak długiego spaceru pełnego zabaw. Szczególnie jeśli zostanie nagrodzony smakołykiem przez opiekuna. Jeśli zależy nam na stałej opiece petsittera, można umówić się na dłuższą współpracę z danym opiekunem, ustalając przy tym warunki i koszt opieki nad zwierzakiem. Będzie to korzystne dla właściciela, jeśli często w ciągu dnia nie ma go w domu.

Petsy

Warszawa
Nocleg dla psaHotel dla psaOpieka nad psemOpiekun dla psaWyprowadzanie psaSpacer z psem
O Petsy
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big