O nas

Petsy

O nasBlogKontaktOpinie o Petsy
O Petsy

Witaj w miejscu gdzie znajdziesz najlepszych petsitterów w Polsce!

Petsy zostało założone w 2020 roku, jednak sam pomysł pojawił się dwa lata wcześniej. Zauważyliśmy na własnym przykładzie, że brakuje nam często dostępu do zaufanego petsittera, który zajmie się naszym pupilem podczas naszych wyjazdów, bądź bardziej zajętych dni. Nigdy nie chcieliśmy, żeby nasz pies siedział sam długo bez spaceru. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, które połączy właścicieli zwierząt domowych z opiekunami, którzy kochają zwierzęta i maja wolny czas, żeby się nimi zająć.

Petsy daje wolność wyboru!

Czy Twój pupil lubi biegać za piłką całe dnie i nie wytrzyma ani chwili w bloku? A, może lubi spać na kanapie, być drapany za uchem, spać na kolanach, uwielbia towarzystwo innych pupili? Dzięki petsy znajdziesz opiekuna, który mu to wszystko zapewni. Wierzymy w wolność wyboru i możliwość dzielenia się miłością do pupili!

Tworzymy społeczność rodziców i opiekunów zwierząt, ludzi, którzy kochają bezwarunkowo zwierzęta. Pomagamy im znaleźć siebie i wspieramy w procesie opieki.

Znajdź petsittera

Pet parents

Jeżeli potrzebujecie opiekuna dla swojego pupila to my mamy ich dużo! Zapewniamy Wam wsparcie w poszukiwaniu najlepszego petsittera, który będzie idealnym dopasowaniem do Waszych potrzeb. Każdy z opiekunów ma swoją stronę na której znajdziesz:

 1. Jego historię i preferencje co do zwierząt
 2. W jakich warunkach będzie przebywał Twój pupil
 3. Przejrzysty cennik
 4. Recenzje od innych użytkowników
 5. Zdjęcia! Dużo zdjęć :)

Na Petsy zarezerwujesz najlepszych petsitterów, którzy przenocują Twojego pupila lub wyprowadzą go na spacer, kiedy chcesz, jak chcesz i tak długo ile chcesz! Za usługi wygodnie się rozliczysz bezgotówkowo z gwarancją, zwrotu w przypadku niezadowolenia z usługi.

Znajdź petsittera
Zostań petsitterem

Petsitterzy

Opieka nad zwierzętami to wspaniały pomysł na swój biznes. Wspieramy wszystkich, którzy kochają zwierzęta w rozwijaniu kariery petsittera. Petsy buduje i wspiera największą w Polsce grupę petsitterów. U nas możesz liczyć na:

 1. Narzędzia, które wspierają prowadzenie Twojego biznesu
 2. Publiczny profil, który prezentuje Ciebie jako petsittera
 3. Uwiarygodnienie Ciebie jako zaufanego petsittera
 4. Kalendarz do zarządzania zleceniami
 5. Narzędzie do rozliczeń z klientami
 6. Szkolenia i dostęp do wiedzy z zakresu opieki nad pupilem
Zostań petsitterem
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo