Aktywna promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Zuzanna

Zuzanna

Profesjonalny petsitter, Łódź

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Postanowiłam spróbować swoich sił jako petsitterka, dlatego, że od zawsze świetnie dogadywałam się ze zwierzętami i jakoś się z nimi rozumiałam. Niestety cała moja rodzina to alergicy, więc nie miałam nigdy większych zwierząt, miałam chomiki, przy czym ostatni chomik Jazz, który mi towarzyszył okazał się być istotą, która skradła moje serce. Jak wracałam do domu to wychodził z nory, witał się ze mną, kręcił kółka ze szczęścia, nauczyłam go robić obroty i później nawet już nie prosiłam go o obroty tylko jakoś zaczęliśmy się nimi komunikować, np kiedy chciał dostać wody lub jedzenia to patrzył na mnie i się obracał i ja już wtedy wiedziałam, że czegoś mu brakuje. Ta dygresja miała na celu przedstawienie mojej miłości do zwierząt i to że bardzo lubię znajdować z nimi wspólny język. Chciałabym też wspomnieć, że marzę o posiadaniu kota, bardzo chciałabym zabrać ze sobą takiego kota Marlenkę ze schroniska w Warszawie, ale zwlekam z tym, bo studiuję aktorstwo i nie mogłabym spędzać z nią zbyt wiele czasu i byłoby jej przykro. Tak samo z psami, chciałabym mieć wszystkie możliwe rasy chartów jakie istnieją, ale niestety nie mam na nie miejsca. Kiedyś jak będę duża, będę miała farmę i bardzo dużo zwierząt, które będą miały miejsce do biegania. Moja chęć do opieki nad zwierzętami jest po prostu kompensacją za mój brak własnych zwierząt. Od dziecka jeżdżę też konno, więc nie obawiam się większych zwierząt i z nimi też się świetnie dogaduję, dzięki ogromnych ilości czasu spędzonych w stadninie konnej. Kilka już razy opiekowałam się pod nieobecność moich znajomych ich pupilami i wydaje mi się, że zawsze byli zadowoleni (i pupile i opiekunowie). Nie boję się też zwierząt egzotycznych, uważam wręcz, że gekony na przykład są przeurocze. Zdarza mi się też biegać, więc również nie byłoby dla mnie problemem pobieganiem wspólnie z Waszymi psiakami. Uwielbiam spacery po lesie, w ogóle przebywanie wśród natury, mogłabym więc wybierać się na dłuższe spacery z psami. Niestety tak jak już wcześniej napisałam, studiuję i mam bardzo małe mieszkanie, więc nie będę mogła przyjmować zwierząt do siebie. Jeśli chodzi o zakres godzinowy, to myślę, że wszystko jest do dogadania. Jestem otwarta na propozycje i elastyczna.

Co mnie wyróżnia?

Nie posiadam żadnych kursów niestety, wyróżnia mnie tylko ogromna miłość do wszystkich zwierząt (co pewnie na tej platformie nie jest bardzo wyróżniające) ale też to, że każdego zwierzaka jakiego poznaję traktuję jak istotę równą sobie i uważam, że wiele mogę się od nich - zwierząt -nauczyć.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 30 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  30 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 30 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  30 zł

 • Dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

28 maj - dostępne godziny

21:00
21:30
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Łodzi

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big