Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Wiktoria

Wiktoria

Profesjonalny petsitter, Poznań

5.0 (11 opinii)

2 stałych klientów

Poznajmy się lepiej

Witam wszystkie pieski i ich opiekunów!🥰
Jestem Wiktoria, mam 24 lata, na co dzień pracuję zdalnie i jestem psią mamą rocznego kundelka Wafla. Wcześniej w moim życiu był piesek Teodor, który niestety odszedł po ponad 13 latach.
Uwielbiam spędzać czas na spacerach z moim psiakiem, zwiedzamy nowe miejsca w Poznaniu, ale też uczymy się posłuszeństwa i sztuczek. Dużo czasu poświęcam na pogłębianie wiedzy odnośnie psiego języka. Wciąż poznaję psie potrzeby i uczę się komunikacji pies-pies oraz pies-opiekun.
Obecnie studiuję kierunek Behawiorystyka Zwierząt oraz udzielam konsultacji behawioralnych. Nie jest to moje główne źródło zarobku, traktuję to jako moją pasję, połączoną z możliwością udzielania pomocy właścicielom, którzy chcą się nauczyć komunikacji ze swoimi przyjacielami i chcą zbudować trwałą relację, opartą na zaufaniu.
Chciałabym wykorzystać zebraną wiedzę i pomóc innym osobom, które nie mają tyle czasu aby zając się swoimi psami.
Jeśli miałabym wskazać osoby, które są dla mnie autorytetem w kwestii wychowania psów, byliby to Zosia Zaniewska-Wojtków oraz Piotr Wojtków.

Co mnie wyróżnia?

W marcu 2022 roku zdecydowałam się na adopcję szczeniaka, który teraz jest moim najlepszym przyjacielem. Mieszkamy w Poznaniu na Wildzie i dzielimy mieszkanie z moim przyjacielem Michałem.
Wafel jest bardzo energicznym psem. Poza codzienną pracą w domu i na spacerach, ukończyliśmy szkolenie z posłuszeństwa oraz regularnie trenujemy psi sport Nosework. Jesteśmy w Polskiej Lidze Nosework.
Uwielbiam spędzać czas zarówno na spokojnych spacerach, pozwalających mu węszyć, eksplorować, odpoczywać, jak również treningi w coraz to trudniejszych warunkach.
Uwielbiam zauważać zmiany w zachowaniu psa, najwięcej satysfakcji sprawia mi "przepracowanie" problematycznych sytuacji. Przykładem są miejsca czy dźwięki, które kiedyś dla Wafla były problemem, źródłem strachu, a teraz stały się codziennością i nie powodują żadnych negatywnych emocji ☺️
Pierwszy spacer traktuję jako zapoznawczy - wolę omówić wszelkie kwestie na żywo, daje to możliwość aby poznać się nawzajem. Zawsze staram się spełnić wszelkie oczekiwania opiekunów, mogę wyprowadzić twojego psiaka na przysłowiową "sikupę" ale również spędzić czas w parku, pobawić się, pouczyć komend czy po prostu wyjść na seniorski spacer 😄

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 35 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  35 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  25 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 25 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  25 zł

 • Dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

29 luty - dostępne godziny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W mieszkaniu jest kojec
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Moje zwierzęta

WafelMieszaniec - W typie owczarka
Wafel
Pies
Samiec
Szczeniak
Średni

Opis

Wafel to około półtoraroczny psiak. Został znaleziony na ulicy gdy miał około 3 miesięcy i nikt się po niego nie zgłosił. Przebywał w domu tymczasowym przez dwa tygodnie a następnie zyskał nowy dom. Jest bardzo, bardzo, baaaardzo energiczny, uwielbia szarpanie się, kopanie i węszenie w trawie. W kontaktach z innymi psami zawsze jest chętny do zabawy, bardzo lubi się ganiać. Nie ma problemów z obroną zasobów, dzieli się zarówno zabawkami, patykami, wodą czy uwagą opiekunów. Jest bardzo chętny i mocno zmotywowany do treningów posłuszeństwa i sztuczek.

Pozostałe ważne informacje

 • Posiada książeczkę szczepień

Zarezerwuj już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo