Promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Wiktoria

Wiktoria

Profesjonalny petsitter, Katowice

5.0 (8 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Wiktoria, mam 20 lat. Mieszkam w Katowicach na Koszutce, aktualnie studiuję. Mam doświadczenie w opiece nad psami małymi, dużymi, starszymi, szczeniętami, lękliwych oraz niesfornych. W galerii umieściłam opinię właścicieli swoich psiaków, którzy zgłosili się do mnie prywatnie. (link na samym dole) Moje codzienne życie dostosowuję do zwierzęcia. Zawsze stosuje się wszystkich zaleceń opiekuna i dbam o komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia. Jako iż sama nie mogę mieć psa, zajmowanie się nimi jest dla mnie szczęściem. Uczę sztuczek, wiem jak zachowywać się w stosunku do każdego charakteru zwierzęcia oraz poświęcam mu całą swoją uwagę. Zadanie ułatwia mi przestronne mieszkanie, wybieg obok oraz bardzo blisko Park Śląski, gdzie chętnie jeżdżę z pieskami na dłuższe spacery. Psiaki bardzo mnie lubią, dodatkowo pomaga mi mój partner.

Co mnie wyróżnia?

Od dziecka jeździłam do schroniska dla zwierząt w Katowicach. Pomagałam w ramach wolontariatu przy pracy nad nimi. Często odwiedzam to miejsce, głównie ze względu na „daj pieskom pobiegać”, gdzie zabieram psiaki na 4 godzinny spacer, gdzie bawimy i uczymy psa oraz pracujemy z problemami. Już jakiś czas zajmuję się opieką nad psami. Większość zleceń dostaję prywatnie, a już nie mogę ich zliczyć. Mam kilka stałych klientów, którzy zawsze wracali po swoje pociechy z uśmiechem. Pracowałam z psami agresywnymi, niesfornymi, lękliwymi i nieufnymi. Przygarnęłam do siebie psa, by pomoc właścicielce kontynuować jego leczenie, niestety nie ma go już z nami, przegrał walkę z rakiem. W rodzinnym domu po zaadoptowaniu szczeniaka z fundacji nauczyłam go wszystkich podstawowych komend, jest teraz posłusznym i grzecznym 4-letnim psiakiem.

Mimo braku certyfikatów i szkoleń, popieram swoje stanowisko na podstawie zdobywanej ciagle wiedzy i doświadczeniu pracy nad psami. W planach mam do zrobienia kilka kursów, które utrwalą moją wiedzę na temat zachowania i opieki nad zwierzęciem. Na pewno z wyróżniających mnie aspektów jest fakt, iż zabieram zwierze do swojego domu, gdzie jest traktowane jako członek mojej rodziny. Nie mam problemów z przygotowaniem posiłku dla psa, uczeniem nowych komend, czesaniem, kąpielą czy spaniem razem w łóżku. Najważniejszy jest dla mnie komfort zwierzaka, by czuło się bezpiecznie i swobodnie.

*Podana cena nie jest finalną ceną za dobę. Ceny wahają się od 40-70zł / dzień. Po zgłoszeniu się do mnie, wyślę specjalną ankietę, na podstawie której podam kwotę finalną.

*Jestem w stanie zająć się pieskami, które nie mogą przebywać z innymi psiakami, aczkolwiek z powodu dużej ilości zleceń nie zawsze jestem w stanie przyjąć takowego. Proszę śmiało pytać, a ja rozwieję wszelkie wątpliwości :)

** LINK DO KOMENTARZY WŁAŚCICIELI PSÓW, KTÓRZY ZOSTAWILI SWOJE PSIAKI U MNIE (z poza Petsy) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=*********8608556&id=*********358280

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 60 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 3 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  60 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  60 zł

 • Transport do 5 km
  5 zł

 • Transport powyżej 5km
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 3

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Kasia Wójcik

Nocleg 16.11.2022

Super opieka, rewelacyjny kontakt. Pani Wiktoria ma ogromne serce do zwierząt. Z pewnością skorzystamy z jej usług jeszcze nie raz🥰🥰🥰

Martyna Fleszar

Nocleg 18.10.2022

Polecam całym serduchem mój piesek który jest dosyć strachliwy był cudownie zaopiekowany, nie powiedział mi ale widziałam ze mu się podobało na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z opieki 😍♥️

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Katowicach

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówOpieka nad psemPetsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big