Promocja -10% Na pierwszą usługę
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Wiktoria

Wiktoria

Profesjonalny petsitter, Katowice

5.0 (8 zleceń)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Wiktoria, mam 20 lat. Mieszkam w Rudzie Śląskiej na Bykowinie, aktualnie studiuję. Mam doświadczenie w opiece nad psami małymi, dużymi, starszymi, szczeniętami, lękliwych oraz niesfornych. W galerii umieściłam opinię właścicieli swoich psiaków, którzy zgłosili się do mnie prywatnie. (link na samym dole) Moje codzienne życie dostosowuję do zwierzęcia. Zawsze stosuje się wszystkich zaleceń opiekuna i dbam o komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia. Jako iż sama nie mogę mieć psa, zajmowanie się nimi jest dla mnie szczęściem. Uczę sztuczek, wiem jak zachowywać się w stosunku do każdego charakteru zwierzęcia oraz poświęcam mu całą swoją uwagę. Zadanie ułatwia mi przestronne mieszkanie oraz dużo zieleni wokół. Psiaki bardzo mnie lubią, dodatkowo pomaga mi mój partner.

Co mnie wyróżnia?

Od dziecka jeździłam do schroniska dla zwierząt w Katowicach. Pomagałam w ramach wolontariatu przy pracy nad nimi. Często odwiedzam to miejsce, głównie ze względu na „daj pieskom pobiegać”, gdzie zabieram psiaki na 4 godzinny spacer, gdzie bawimy i uczymy psa oraz pracujemy z problemami. Już jakiś czas zajmuję się opieką nad psami. Większość zleceń dostaję prywatnie, a już nie mogę ich zliczyć. Mam kilka stałych klientów, którzy zawsze wracali po swoje pociechy z uśmiechem. Pracowałam z psami agresywnymi, niesfornymi, lękliwymi i nieufnymi. Przygarnęłam do siebie psa, by pomoc właścicielce kontynuować jego leczenie, niestety nie ma go już z nami, przegrał walkę z rakiem. W rodzinnym domu po zaadoptowaniu szczeniaka z fundacji nauczyłam go wszystkich podstawowych komend, jest teraz posłusznym i grzecznym 4-letnim psiakiem.

Mimo braku certyfikatów i szkoleń, popieram swoje stanowisko na podstawie zdobywanej ciagle wiedzy i doświadczeniu pracy nad psami. W planach mam do zrobienia kilka kursów, które utrwalą moją wiedzę na temat zachowania i opieki nad zwierzęciem. Na pewno z wyróżniających mnie aspektów jest fakt, iż zabieram zwierze do swojego domu, gdzie jest traktowane jako członek mojej rodziny. Nie mam problemów z przygotowaniem posiłku dla psa, uczeniem nowych komend, czesaniem, kąpielą czy spaniem razem w łóżku. Najważniejszy jest dla mnie komfort zwierzaka, by czuło się bezpiecznie i swobodnie.

*Podana cena nie jest finalną ceną za dobę. Ceny wahają się od 40-70zł / dzień. Po zgłoszeniu się do mnie, wyślę specjalną ankietę, na podstawie której podam kwotę finalną.

*Jestem w stanie zająć się pieskami, które nie mogą przebywać z innymi psiakami, aczkolwiek z powodu dużej ilości zleceń nie zawsze jestem w stanie przyjąć takowego. Proszę śmiało pytać, a ja rozwieję wszelkie wątpliwości :)

Mój cennik i zakres usług

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 4

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Malwina Stasiaczek

Nocleg 15.01.2023

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Wiktorii, piesek był w bardzo dobrych rękach. Pani Wiktoria i jej partner maja doskonały kontakt ze zwierzętami. Świetna współpraca, żadnych komplikacji. Gorąco polecam!

Kasia Wójcik

Nocleg 16.11.2022

Super opieka, rewelacyjny kontakt. Pani Wiktoria ma ogromne serce do zwierząt. Z pewnością skorzystamy z jej usług jeszcze nie raz🥰🥰🥰

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Katowicach

petsy

Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big