Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Wiktoria

Wiktoria

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Hej! Mam na imię Wiktoria i razem z Lucyną (hau!) chętnie zajmiemy się Twoim pieskiem! Na co dzień pracuję zdalnie z dość elastycznymi godzinami pracy. Od października 2022 jest ze mną Lucynka, która na koniec sierpnia skończy rok. Wpadłyśmy na pomysł żeby ogłosić się jako petsitterki! Ja kocham psy odkąd pamiętam i każdy kto mnie zna wie, że najlepiej opisuje mnie słowo "psiara". Lucynka natomiast jest pełnym energii (jeszcze przez chwilkę) szczeniakiem, która kocha towarzystwo! Z Lucyną aktualnie wychodzę 4 razy dziennie ale jeśli trzeba częściej to nie jest to dla mnie problem. Mam dużo przestrzeni w mieszkaniu więc każdy znajdzie dla siebie miejsce. Przed blokiem mam bardzo dużo zieleni na szybki spacerki a na dłuższe rzut beretem mam Park Skaryszewski. W ciągu dnia mogę poświęcić tak dużo uwagi pieskowi ile trzeba, przerwy na głaskanie i przytulaski są wręcz obligatoryjne. Także jeśli szukasz kogoś, kto miałby zająć się Twoim psem podczas pracy, wyjazdów czy innych zobowiązań napisz do mnie!

Co mnie wyróżnia?

Co mnie wyróżnia? Miłość do zwierzaków przeogromna (nie minę psa bez uśmiechu), możliwości czasowe (moja praca nie wymaga "przyklejenia" do komputera przez bite 8 h) oraz warunki mieszkaniowe (80 m2). Spokojna okolica i bliskość super parków.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem

  • Zwierzęta mogą spać w łóżku

  • Balkon zabezpieczony siatką

  • W budynku jest winda

  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

LucynaMieszaniec
Pies
Samica
Szczeniak
Mały

Opis

Lucyna to niesamowicie kochany pies o dużej ilości energii. Kocha się przytulać i dużo spać ale jak się uaktywni to gryzaki i zabawki drżą o swoją przyszłość. Jest niesamowicie towrazyskim psem.

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo