Promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Weronika

Weronika

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (28 zleceń)

5 stałych klientów

Poznajmy się lepiej

Jestem Weronika​,​ 26 lat​,​ freelancer ​/​ praca z domu. Mieszkanie tuż obok ogromnego parku, gdzie psiaki mogą się wybiegać!

W domu duuużo przestrzeni​,​ zieleni​,​ czasu i przytulanek!

Z pieskami wychodzę trzy razy dziennie i zostają zapoznane z naszą ferajną parku Morskie Oko ;) W domu mogą sobie dowolnie grasować, pozwalam psiakom wchodzić na kanapę.

Jest wygodny balkon na którym można położyć łóżeczko (psiny lubią się tu wylegiwać) z zejściem do ogrodu.

Uwaga zasady:

1) bardzo proszę przywieźć: leżankę (nie kocyk, tylko łóżeczko), smaczki, smycze, miseczki, zabaweczkę, kocyk na kanapę, piłeczki, kości, żwacze, kaganiec (weterynarz).

2) tylko pieski do kolan; ze względu na miejsce zamieszkania oraz moje gabaryty; *proszę się kontaktować jeżeli jest to trochę większy piesek, pogadamy :)

3) bardzo proszę poinformować o: komendach jakie zna piesek, zachowaniach wobec ludzi i innych piesków, czy psina pakuje się na łóżko lub kanapę, co je i ile razy, czy może jeść kości, czy może chodzić bez smyczy, czy jest wysterylizowany/a, czy szczeka przy odgłosach z klatki

4) niestety nie przyjmuję ras agresywnych takich jak: rottweiler, pit bull, bulldog amerykański (...)

5) godziny odbioru i przywozu piesków w przypadku noclegu "na zakładkę" nie mogą się nakładać (szczególnie psów niewysterylizowanych). Najwcześniejsza godzina przywozu 7:00, jeżeli potrzebujecie Państwo wcześniej to proszę zablokować poprzedni dzień. + następny punkt

6) cykl 24h: jeżeli zostawiają Państwo pieska o 7:00 to doba hotelikowa teoretycznie upływa następnego dnia o 7:00. Oczywiście nie ma problemu aby pieska odebrać do np. 11, ale jeżeli byłaby to np. 22, to jest to już kolejna doba (opieka dzienna, trzy spacery). Proszę uwzględnić to w rezerwacji.

7) ilość piesków: najczęściej przebywa u mnie jeden piesek, w innych przypadkach pieski muszą być kompatybilne.

8) dwa pieski z tej samej rodzinki max / 25% zniżki na drugiego pieska

9) piesek musi mieć obrożę / jeżeli ma szelki i został nauczony spacerowania ;) to będzie chodził na szelkach, ale musi mieć na sobie obróżkę - jest to absolutnie bezdyskusyjne. Do obróżki jest dodatkowo załączany tag z moim info.

10) nerwowy / potencjalnie agresywny pies musi mieć kaganiec - piesek mnie nie zna i przez pierwsze dni, kiedy przyzwyczaja się do mnie musi mieć na spacerze kaganiec, a jeżeli jest agresywny do innych piesków bezdyskusyjnie będzie miał go na spacerach.

11) jeżeli piesek jest dorosły i nie zna komend - zastrzegam sobie prawo do sprawdzenia oraz ewentualnej odmowy pieska w przypadku braku znajomości podstawowych komend takich jak: siad, zostań, do mnie. Wyjątek psiaki młode.

12) 30m na przywóz oraz odbiór - proszę zapewnić sobie minimum pół godziny / żadnych "podrzutek", jest to stresujące zarówno dla pieska jak i dla mnie.

13) jeżeli piesek wraca na gwizdek - proszę zapewnić ustnik do gwizdka. Jego brak jest niehigieniczny. W przypadku braku piesek nie będzie mógł chodzić bez smyczy, a jeżeli jest to rasa lub wiek żywiołowy to będzie nieszczęśliwy, a więc brak ustnika = nie przyjmuję pieska.

14) powracające pieski oraz znany mi piesek z parku Morskie Oko - zniżki :) *z wyjątkiem okresu wakacyjnego i świątecznego

15) przestrzeganie zasad - wpływa na przyszłe rezerwacje. chcę zapewnić pieskom jak najlepszą opiekę, a więc bardzo proszę o respektowanie powyższego, dla mojego oraz ich komfortu!

* w przypadku niezastosowania się do powyższych zasad piesek nie zostanie przyjęty

Co mnie wyróżnia?

3-letnie doświadczenie pracy jako dog-sitter.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 100 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  100 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  125 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 17

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Justyna Nowak

Nocleg 10.11.2022

Wzorowa opieka :)

Dorota Wosik

Nocleg 04.10.2022

Bardzo dobry kontakt, informacje o piesku w czasie pobytu, zdjęcia ze spacerków. Bezproblemowe oddanie i odebranie psa. Fantastyczna lokalizacja tuż przy parku. Serdecznie polecam.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • Balkon zabezpieczony siatką
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówOpieka nad psemPetsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big