Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Ula

Ula

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

5.0 (8 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Nazywam się Ula i przyznaję się, jestem miłośniczką zwierząt 😀 Do tej pory zawsze opiekowałam się psami rodziny i znajomych gdy ktoś musiał wyjechać i potrzebował opieki nad pupilem. Stąd pojawił się pomysł o robieniu tego w trochę szerszym zakresie. Mieszkam sama i pracuję zdalnie, jeszcze nie podjęłam decyzji o posiadaniu własnego psa, także Wasz pupil posiadałby pełnię mojej uwagi podczas opieki, bez pozostawiania go na 8h+ samego w mieszkaniu. Nigdy nie puszczam na spacerze luzem psów którymi się opiekuję, bo nie wiadomo jak się zachowają w nowym otoczeniu, lepiej nie ryzykować :)

Co mnie wyróżnia?

Wychowywałam juz kilka psów od szczeniaka aż do starości, zajmowałam się psami które boją się obcych ludzi i potrzebują czasu żeby im zaufać. Wyprowadzałam również wielokrotnie psy schroniskowe w ramach wolontariatu. Mam więc spore doświadczenie w kwestii opieki nad psami.


Szanuję zasady które są przestrzegane w Waszym domu, dlatego przed pozostawieniem psa pod moją opieką prosiłabym o informację czy może wskakiwać na meble, spać w łóżku, o której i w jakich ilościach jest karmiony itp. Wakacje wakacjami ale nie chciałabym nikomu popsuć pracy włożonej w wychowanie psa 😉 Zdaję sobie sprawę z tego ile czasu trzeba poświęcić żeby coś wypracować przy tych pięknych proszących oczkach 😀


Zostawiając u mnie psa bardzo proszę o zabranie ze sobą wyprawki w postaci kojca, ulubionej zabawki / zabawek 😉 (żeby psiak czuł znajome zapachy w nowym miejscu), smycz wraz z obrożą lub szelkami, karmę na tyle dni ina ile będzie pod moją opieką, miski na wodę i karmę oraz ewentualnie jakieś przysmaki które lubi.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 80 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  80 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  90 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo