Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Tatiana

Tatiana

Profesjonalny petsitter, Wrocław

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Mam prawie 20 lat. Psy w moim domu były zawsze, od psów statystów przez te potrzebujące ogromu uwagi po te z trochę cięższym charakterem. Wynika to z tego ze moja mama od zawsze pomagała psom czy to przez fundacje czy jako osoba prywatna wiec tez często byłyśmy domem tymczasowym dla wielu psiaków. Z tego względu mam dom przystosowany pod różne psy, w przejściach między pokojami są bramki a w pokojach klatki kennelowe. Coraz częściej znajomi proszą mnie o zajęcie się ich psem i są zadowoleni dla tego tez stwierdziłam ze czemu by nie spróbować poszerzyć grupy odbiorców. Na codzień pracuje w sklepie zoologicznym do którego zabieram ze sobą psiaki na czas pracy. Dzięki temu mam je cały czas pod ręką. Przez prace w sklepie zoologicznym codziennie zdobywam wiedzę na temat różnych ras psów, ich wychowania czy karmienia.

Co mnie wyróżnia?

Psami opiekuje się tak naprawdę od zawsze ze względu na działalność mojej mamy w fundacjach. Pettsiterką chce zostać ponieważ uważam ze każdy pies czegoś uczy a ja chce poszerzać swoją wiedzę. Uważam że dużym plusem jest to że oferuje hotel domowy co zmniejsza ilość stresu u psa a także fakt iż moja mama jest technikiem weterynarii z wiedzą bardzo wykraczającą poza ten zawód wiec w razie gdyby coś się działo zawsze mam możliwość kontaktu z nią i szybkiej reakcji a także ewentualnego podania kroplówki czy jakichś leków. Uważam se warto skorzystać z moich usług właśnie ze względu na ciągłą opiekę ze strony technika weterynarii, domowe warunki oraz ogromny socjal jaki oferuje bo zawsze staram się psy zabierać wszędzie ze sobą. Posiadam także bardzo stabilną sukę która świetnie się dogaduje z innymi psami jeśli one nie przejawiają agresji w stosunku do innych psów a nawet jeśli to taki pies nie jest problemem ze względu na to ze mam bramki zainstalowane w drzwiach.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 100 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  100 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  120 zł

 • Transport do 5 km
  20 zł

 • Transport powyżej 5km
  50 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W mieszkaniu jest kojec
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

Wanda Bulterier
Wanda
Pies
Samica
Młodzieniec
Średni

Opis

1,5 roczna suka, chodząca kula energii. Trochę męcząca bo cały czas zaczepia drugiego psa do zabawy, w razie jakiejś spiny raczej się wycofuje i nie podejmuje ,,walki”. Mentalnie nadal jest małym słodkim szczeniaczkiem i niestety zapomina czasami ze waży trochę więcej.

Harpia Bulterier
Harpia
Pies
Samica
Młodzieniec
Średni

Opis

Toleruje tylko swojego miodowego brata, karna, ma swój charakter i pokazuje czasami rogi. Ze względu na to ze nie toleruje innych psów spędza czas tylko z Lucjanem od reszty psów jest odseparowana specjalnymi brakami oraz klatką kennelową gdy nikogo nie ma w domu. Do ludzi pozytywna, lubi się poprzytulać i pobawić.

Zosia Bulterier
Zosia
Pies
Samica
Szczeniak
Średni

Opis

Zosia to 10 miesięczna suczka, ma zrobiony prze ogromny socjal dogaduje się z psami bez problemu. Grzeczna raczej nie jest inicjatorką zgrzytów a w razie takowych odchodzi.

LucyferBulterier
Lucyfer
Pies
Samiec
Młodzieniec
Średni

Opis

Upośledzony brat Harpii, wybiórczo toleruje inne psy także tak samo jak Harpia nie ma kontaktu z psami hotelowymi czy tymi „na chwile”. Przytulanka o sporych gabarytach.

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów we Wrocławiu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo