Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Sylwia

Sylwia

Profesjonalny petsitter, Częstochowa

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Nazywam się Sylwia i mam 24 lata. Chętnie pomogę Ci przy Twoim pupilu, kiedy będzie taka potrzeba. Mogę doglądać zwierząt kiedy wyskoczysz na weekend, czy urlop, albo gdy zwyczajnie nie masz czasu/chorujesz. Możemy również umówić się na nocowanie pupila u mnie (niestety nie przenocuję psów które nie tolerują innych).
Mieszkam na spokojnej, bocznej ulicy przy samym lesie gdzie chodzimy na spacery. Nie ma tu ruchu ulicznego. Podwórko jest wystarczające by psiak się wybiegał, czy załatwił potrzeby. Nocować jak najbardziej może w domu, pod warunkiem że jest przyzwyczajony.
Moje doświadczenia ze zwierzakami mogłabym opisywać na prawdę długo, bo towarzyszą mi one od zawsze. Zawsze chętnie pomagam przy zwierzakach znajomym w potrzebie. Wykarmiłam butelką 4 dzikie gołębie, więc podanie leków Twoim kotom na prawdę nie jest mi straszne ;). Oczywiście zajmę się nie tylko psem i kotem, ale również chomikiem, królikiem, papugą, czy co tam jeszcze masz.
Aktualnie mam wakacje, jestem w trakcie szkoły. Nie mam zobowiązań zawodowych, dlatego jestem dyspozycyjna cały tydzień, a Twój zwierzak będzie cały czas pod moją opieką lub ewentualnie kogoś z domowników. Posiadam prawo jazdy i samochód. Dojazd, czy nawet transport zwierzaka nie stanowi żadnego problemu.
Ważne jest dla mnie, żeby pies miał łagodne usposobienie nie tylko do innych psów, ale również do dzieci. Oczywiście nie będzie miał z dziećmi bezpośredniego kontaktu.
Mam zaprzyjaźnionego weterynarza. W razie konieczności udzielenia pomocy zwierzakowi wystarczy jeden telefon.
Jeśli masz pytania pisz śmiało. Gwarantuję Ci, że Twój pupil będzie w dobrych rękach!

Co mnie wyróżnia?

Wyróżnia mnie naprawdę bogate doświadczenie w relacji ze zwierzętami. Nie tylko zawsze posiadaliśmy ułożone psy, ale zawsze jakiś mały stworek znajdował u nas dach nad głową. Posiadałam wiele gryzoni, ale również ptaki domowe i dzikie. Aktualnie do naszej rodziny należą dwie suczki rasy wyżeł i koszatniczka. Zapraszam do oglądania zdjęć ;).

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Ogród z wysokim płotem (min. 1,5 metra)
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają dzieci (0 - 5 lat)
 • W domu mieszkają kobiety
 • W domu mieszkają mężczyźni

Moje zwierzęta

Abra (dziubek)Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Abra (dziubek)
Pies
Samica
Dorosły
Duży

Opis

Abra to 9 letni użytkowy pies myśliwski. Jest baaardzo upartą księżniczką, która zawsze musi postawić na swoim. Ceni sobie ciepłe i wygodne łóżko, oraz dużo głaskania. Uwielbia wszelkiego rodzaju wypieki cukiernicze i orzech. Jest psim aniołem, ale nie toleruje kotów. W relacji z innymi psami jest bardzo nieśmiała, a nawet lękliwa. Potrzebuje czasu na zaprzyjaźnienie, ale nie jest agresywna. Bardzo lubi dzieci i długie spacery. Do spania prawie zawsze musi mieć przytulankę.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Posiada książeczkę szczepień

Wera (klucha)Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Wera (klucha)
Pies
Samica
Dorosły
Duży

Opis

Wera jest 5 letnim użytkowym psem myśliwskim. Jest bardzo wiernym i oddanym psiakiem. Darzy nas ogromnym zaufaniem i chętnie dotrzymuje towarzystwa. Bardzo nie lubi zostawać sama. Jest strasznym żarłokiem, przy obiedzie nie odstępuje stołu na krok. Lubi towarzystwo innych psów, ale to ona rządzi. Nie pozwoli się zdominować, jest bardzo pewna siebie. Jednak to człowiek ma zawsze ostatnie słowo. Nie toleruje kotów. Lubi dzieci, ale jest zdystansowana. Nie jest agresywna do ludzi, ale potrzebuje czasu żeby się zaaklimatyzować. Wera miewa ataki padaczki, dwa razy dziennie bierze leki.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Jest chory i wymaga podawania leków
 • Posiada książeczkę szczepień

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Częstochowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo