Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Saskia

Saskia

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć!
Mam na imię Saskia. Od dziecka związana jestem ze zwierzętami. Obcowanie z nimi sprawia mi czystą radość i uważam je za remedium na całe zło tego świata. Obecnie mam dwa psy – Lulę (lękową alergiczkę) i Pepe (małego wariata). Wspólnie mieszkamy na Muranowie i zwiedzamy okoliczne parki, krzaki i trawniki. Oba moje psy pochodzą ze schroniska. Mają skrajnie różne charaktery i mimo że jesteśmy razem już parę dobrych lat, mam wrażenie, że co rusz odkrywamy w sobie wzajemnie coś nowego. Od czasu do czasu zajmuję się również psami moich znajomych, kiedy Ci jadą na wakacje lub mają akurat intensywniejszy okres w życiu.
Wychodzę z założenia, że spacer jest dla psa. To znaczy, że jest to czas, w którym skupiam się wyłącznie na nim i daję mu przestrzeń zarówno na zabawę, jak i eksplorację. Jeżeli któreś drzewo wymaga 5-minutowej atencji i wąchania – trudno, niech i tak będzie, najwyraźniej jest tego warte. Oczywiście, jeżeli masz psa, który ma w sobie niezużyte pokłady energii i zależy Ci na zmęczeniu go intensywnym spacerem – nie ma problemu. Formę spaceru dobierzemy wspólnie do potrzeb Twojego psa.
Ponieważ jestem obecnie w procesie zmiany branży i pracy, dysponuję większą ilością czasu. Jestem dostępna nie tylko rankami i wieczorami, ale również w standardowych godzinach pracy i chętnie wyjdę z Twoim psem na spacer, kiedy Ty będziesz akurat w biurze.

Co mnie wyróżnia?

Mam doświadczenie zarówno z psami rasowymi, jak i kundelkami. Jeden z moich psów jest alergikiem – mam więc również doświadczenie z psami z wykluczeniami.
W wiosenno-letnie miesiące, kiedy za oknem zrobi się cieplej, chętnie wezmę Twojego psa również na bardzo długi spacer (3-4h).

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 35 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę


 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Standardowy spacer (30 min)

  35 zł

 • Każde dodatkowe 30 min

  25 zł

 • Polityka anulowania


 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 40 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę • Zobacz jakie koty odwiedzę • Szczegółowy cennik


 • Standardowa wizyta (30 min)

  40 zł

 • Dodatkowe 30 min

  35 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

17 kwiecień - dostępne godziny

14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

 • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

PepeMieszaniec - Jamnik Mazowiecki
Pepe
Pies
Samiec
Młodzieniec
Mały

Opis

Pepe vel Peperszmit to rasa, którą z mężem nazywamy Jamnikiem Mazowieckim. To znaczy – puchaty i niskopodłogowy w odcieniach brązu i czerni. Prawdopodobnie psa w jego typie widziałeś/widziałaś przynajmniej raz w życiu. Pepe został adoptowany ze schroniska w Małym Bożym pod Warką. Pojechaliśmy po innego psa, jednak to była miłość od pierwszego wejrzenia. Pepe to uosobienie hasła „mały, ale wariat". To znaczy, że w domu gustuje głównie w pierzynie, smaczkach i kanapie, za to w momencie wyjścia z klatki, zmienia się w małego koksa i trzęsie osiedlem. Jest przyjazny do zwierząt, jednak lubi głośno wyrażać swoje zdanie. Kiedy w parku zbierze się większa grupa psów, stawia raczej na alienację, siedząc przy nas i ew. obszczekując innych z daleka. Za smaczka zmienia właściciela w mgnieniu oka. Dałby się pokroić za głaski, ale ma swoją przestrzeń osobistą, którą należy szanować.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Posiada książeczkę szczepień

LulaMieszaniec - Lablatyńczyk
Pies
Samica
Dorosły
Średni

Opis

Lula to lokalna fanatyczka kałuży, śniegu i śpiewu (obstawiamy w genach domieszkę husky). Przez nietypowe umaszczenie i jedno oko w kolorze niebieskim, często zbiera komplementy na spacerach, przez co bywa czasem nieco próżna. Lulę wzięliśmy z Pogotowia dla Zwierząt, kiedy do nas trafiła była w stanie skrajnego wychudzenia. Lula jest psem dosyć lękliwym, pracujemy nad tym regularnie, jednak nadal zdarzają nam się gorsze momenty (szczególnie w okolicach Sylwestra i po burzy). Lula w domu jest niezmordowana, jeśli chodzi o zabawę – nic dziwnego, ma swoją taktykę „low effort", w której ona trzyma zabawkę i stoi w miejscu, a to człowiek musi się z nią ciągać. Kocha długie spacery i harce ze swoim najlepszym kumplem – samoyedem Yetim. Do innych psów jest przyjazna, jednak w kontakcie z bardzo nachalnym bądź zbyt energicznym kolegą, prawdopodobnie się wycofa. Typowa córeczka tatusia. Kocha asystować w kuchni.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Jest lękliwy

 • Posiada książeczkę szczepień

Zarezerwuj już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo