Promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Sandra

Sandra

Profesjonalny petsitter, Poznań

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

mam 27 lat. Od urodzenia mieszkam w Poznaniu, a zwierzęta sa moją ogromną pasją. Odkąd pamiętam wychowywałam się z psami. W marcu ubiegłego roku zaadoptowałam kundelka który okazal się psem z problemami. Jest reaktywna i lękliwa z agresja lękową do ludzi. Nasze problemy skłoniły mnie do tego by poszerzać wiedzę. Zaczynałam od książek, obecnie jestem po 3 kursach online, kilku webinarach, w dalszym ciągu się uczę, a gdy moja sytuacja finansowa pozwoli chciałabym zrobić kurs trenerski i behawiorystyczny stacjonarnie.(obecnie jestem w trakcie kursu behawiorystycznego online ale to na własny użytek do pracy ze swoim psem :) ) w pracy i ogólnie w relacji z psem stawiam na zaufanie i budowanie więzi bo bez tego cała nasza praca z ukochanymi futrzakami nie jest możliwa. Nie stosuje awersji i jestem przeciwnikiem narzędzi awersyjnych.

Na co dzień pracuję na produkcji zajmującej się produkcją i obróbka poręczy ze stali nierdzewnej :) Na ogół pracuję zna dwie zmiany 6-14 i 14-22. Od jakiegoś czasu jednak chodzę tylko na nocna zmianę przez co w ciągu dnia mogę pozwolić sobie na poświęcenie 2/3h na wyprowadzanie i zajęcie się psiakami w potrzebie

Co mnie wyróżnia?

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć certyfikaty z kursów które ukończyłam chętnie udostępnię do wgladu. Przede mną jeszcze kilka szkoleń i webinarów więc w dalszym ciagu poszerzam swoją wiedze na rózne tematy związane z psami. Zajmowalam soe takze kotami znajomych więc to tez nie jest dla mnie problemem. Jako petsitterka jestem początkująca ale zapewniam, że moje usługi będą na jak najwyższym poziomie. Na spacerach z psami stawiam na urozmaicanie. Pierwsze 15/20 minut przeznaczam na spełnienie potrzeb fizjologicznych, następnie przechodzimy w węszenie, wyszukiwanie smaczków z drzewa, ukrywanie i wyszukiwanie zabawek z różnych miejsc, chwilę na szarpanie się szarpakiem a dalsza część spaceru to już czas dla psiaka na "czytanie sms" czyli węszenie tyle ile chce i gdzie chce :)

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 15 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  15 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  10 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

31 marzec - dostępne godziny

14:30:00
15:00:00
15:30:00
16:00:00
16:30:00
17:00:00
17:30:00
18:00:00
18:30:00
19:00:00
19:30:00
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają osoby starsze
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu

Zarezerwuj spacer już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big