Promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Sabina

Sabina

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (3 zlecenia)

Poznajmy się lepiej

Wychowałam się na wsi i całe życie miałam do czynienia z przeróżnymi zwierzakami. Mam też wystarczająco dużo lat, aby być odpowiedzialną opiekunką psów i/ lub kotów. Mieszkam w bloku na 2. piętrze z windą, w mieszkaniu o powierzchni 40 mkw. z balkonem, wyłożonym sztuczną 5-centymetrową miękką trawą, więc zwierzaki mogą się tam wylegiwać, jeśli mają taką potrzebę. Pracuję w 100% zdalnie i mam dosyć elastyczny grafik zajęć, więc mogę poświęcić odpowiednią ilość czasu zwierzakom. Nie jestem mobilna, więc podopieczną/ podopiecznego trzeba przywieźć do mnie. Najlepiej razem z ulubionym legowiskiem, zabawką, karmą, woreczkami na kupy i smaczkami. Psiak ma komfortowe warunki bo całe mieszkanie do dyspozycji i tylko jednego kompana na czas pobytu. Zapraszam :)

Co mnie wyróżnia?

Zwierzaki, które mam pod opieką, traktuję jak swoje.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 93.75 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Zobacz jakie koty przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 kota/koty na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  93.75 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  93.75 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 2

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Celina G.

Nocleg 11.01.2023

Buga wróciła zadowolona. Codzienny kontakt z Panią Sabiną i podsumowanie dnia z moją Bugą bardzo na plus :) Widać, że ma rękę do zwierząt :) Polecam!

Sabina Petsiterka
Sabina Petsiterka

11.01.2023, 07:06

Bardzo dziękuję za opinię i polecam się oczywiście na przyszłość.

Łukasz Gadomski

Nocleg 27.12.2022

Antoś wrócił z urlopu do domu bardzo zadowolony i radosny :) Jak sądzę po otrzymywanych w trakcie jego pobytu u Sabiny zdjęciach bawił się świetnie i z pewnością zakumplował się z Kicią. Polecam!

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam psa/psy
 • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

Kiciaeuropejski
Kicia
Kot
Samica
Kociak
Mały

Opis

Kicia to charakterna prawie dwulatka, która jak to kot, wie kiedy opłaca jej się być miłą, aby dostać to czego aktualnie bardzo chce :) Podobnie jak Tami, nie nadużywa "głosu", chyba, że chodzi o śniadanie albo smaczek. Jeszcze jej się natomiast nie zdarzyło mnie obudzić z tego powodu. Grzecznie czeka, aż otworzę oczy i dopiero wtedy zaczyna swoją "gadkę". Tami traktuje z ciekawską rezerwą, od czasu do czasu fuknie, machnie łapką, ale krzywdy nie zrobi. Wystarczy, że zwierzak respektuje jej potrzebę przestrzeni i już. Reaguje na komendę: siad! - pod pewnymi obostrzeniami, ustalonymi oczywiście przez nią ;) W razie potrzeby, czyli nocowania innego kociaka lub kociego rodzeństwa "mam odpowiedzialne i zaufane ręce", w które mogę ją powierzyć.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Posiada książeczkę szczepień

TamiAkita
Tami
Pies
Samica
Szczeniak
Średni

Opis

Tami jak to szczeniak, uwielbia zabawę i jest bardzo przyjazna do psiaków i kotów. W przypadku małych, wyzwala jej się coś na kształt instynktu opiekuńczego, co przejawia się innym sposobem zabawy oraz chęcią wyprowadzania psiaków na spacer "za smycz". Traktuje je jako część swojego stada, którym musi się zająć. Bardzo mało szczeka. Ładnie zaprasza do zabawy i jest też animatorką. Jeśli pojawi się jakiś nowy psiak, zachęca go do zabawy, w myśli zasady: im więcej tym lepiej. Uparciuch z niej, a jakże, ale mam swoje sposoby na takich gagatków. Dużo śpi i czasami widać, że brakuje jej towarzystwa drugiego psiaka. Poda łapę lub przybije piątkę. Nie, żeby były to najważniejsze komendy świata, ale potrafi. Z zaskoczenia da buziaka i stosuje różne techniki, aby przekonać do siebie Kicię, o której notabene myśli, że to pies :) Jeśli chodzi o starsze psiaki to podejmuje próby zabawy, ale po 5-tym razie odpuszcza nie widząc reakcji.

Pozostałe ważne informacje

 • Posiada książeczkę szczepień

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big