Promocja -10% Na pierwszą usługę
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Karolina

Karolina

Profesjonalny petsitter, Kraków

5.0 (2 zlecenia)

Poznajmy się lepiej

Cześć!

Jestem Karolina (Psiapsiółka Karolina), mam 30 lat i od dziecka byłam otoczona sierściuchami, zarówno tymi dużymi - mieliśmy owczarka i bernardyna, jak i tymi malutkimi - rodzice mają yorka i ciapka. 🐾 🐾 Gdy wyprowadziłam się na studia zaczęło brakować mi psów - zajmowałam się więc czworonogami znajomych i przyjaciół, gdy Ci wyjeżdżali na wakacje.

Również 5 lat temu w zimie, gdy krakowskie schronisko ogłosiło akcję zabierania psów przed mrozami przygranęłam do siebie weterana schroniskowoego - Trampka. Oczywiście nie przeżyłabym, gdyby po zakończonych mrozach wrócił do boksu, tak więc wytrwale szukałam mu kochającego domu i udało się - trafił do Pana Ryśka, który potrzebował kompana na emeryturę. Ostatnio przypadkiem spotkałam ich na Placu Ibramowskim i oboje mają się świetnie :)

W trakcie pandemii wolontaryjnie wyprowadzałam psy w Krakowie ( w sumie ponad 20!) w ramach akcji "Pies w Koronie" (gdy właściciele byli na kwarantannie), także chyba już nie ma gabarytu psa, z którym się nie zetknęłam - od najmniejszego 2 kg chiuacha, po 70 kg masifa tybetańskiego :)

Mieszkam w Krakowie, pracuję zdalnie i nie mam swojego psa (z uwagi na pracę i pasje, powiązaną z podróżami). Dlatego kiedy chętnie podejmuję się opieki nad innymi pieskami, by merdające ogony nie zniknęły z mojego życia 🥰 Po relacje z psiakami zapraszam na mój instagram i Facebook: PsiaPsiółka Karolina .

Warunki dla psa na nocleg:

Mieszkamy z chłopakiem w 2 pokojowym mieszkaniu z balkonem, pracuję zdalnie w trybie zadaniowym, więc swobodnie piesek może mieć nawet 4 spacery dziennie (oczywiście jeśli tak jest przyzwyczajony). W pobliżu mam park, a niedaleko mam też wybieg dla psów, więc jeśli Twój pies preferuje wybieganie z innymi psami - nie ma problemu 🙂 Sama jestem aktywna, więc nie przerażają mnie rasy typu Border Collie i inne, które wymagają dużo ruchu. Oczywiście kanapowce wymagające w 100% przytulasów też są u nas rozpieszczane :)

Prośba, by o termin pisać w wiadomości - trochę osób pisze też na FB i Instagramie, plus to nie jest dla mnie full time job, więc ten kalendarz na Petsy może nie być aktualny. ;)

Co mnie wyróżnia?

Biorę tylko 1 psa w danym momencie (chyba, że są z tego samego domu), więc Twój pieseł ma 100 % naszej uwagi i staje się naszym domownikiem na okres nieobecności rodziców 🙂 Jeśli był nauczony wyjść na kawę do kawiarni - z chęcią go zabierzemy. Jeśli spotykamy się w parku na piknik ze znajomymi - to pieseł z nami. Pieski wracają od nas w 100% wygłaskane i zadowolone 🐶 🥰

Mam zaliczony kurs pierwszej pomocy dla psów oraz miałam okazję przyjmować psi poród :)

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 85 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  85 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  95 zł

 • Polityka anulowania

 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Spacer w Twojej okolicy

od 45 zł


 • Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  45 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 2

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Sylwia Sz
Sylwia Sz

Nocleg 13.03.2023

Najlepsi opiekunowie jakich mogłam sobie wymarzyć dla naszej Tosi… ❤️❤️❤️ Poświęcali jej tyle czasu, uwagi i serca, ze bałam sie czy będzie chciała jeszcze do nas wrócić ☺️Codzienny update i filmiki ułatwiały rozłąkę (aż 10dni!) i pozwalały spać spokojniej. Z całego serca polecam! Karolina i Piotr stali się nasza zastępczą Rodzinką i nie wyobrażamy sobie zostawić Tosi w żadnych innych rękach 🥹❤️ Po stokroć dziękuje i polecam każdemu z czystym sercem!!!!

Halyna S

Nocleg 26.09.2022

Thank you very much Karolina!!! Everything is just great 🐾🐾🐾

Karolina Kubala
Karolina Kubala

26.09.2022, 12:41

Thanks Halyna! Burbon was is cute <3 Hope yo have him soon again! 🐾🐾

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • Balkon zabezpieczony siatką
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big