Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Piotr

Piotr

Profesjonalny petsitter, Poznań

5.0 (6 opinii)

Poznajmy się lepiej

Dzień Dobry! Nazywam się Piotrek i mam 19 lat.

Na codzień jestem uczniem i pasjonatem zwierząt oraz całej przyrody. Pochodzę z Podkarpacia i od kilku miesięcy mieszkam w Poznaniu. Doświadczenie ze zwierzakami posiadam od dziecka podczas wychowania się na wsi i ciągłej styczności z przyrodą. Na gospodarstwie naszej babci posiadaliśmy Króliki, papugi, kury, kaczki, gęsi, pawie, od papużek do gołębi, pieski: kundelki oraz trzy bure kotki domowe oraz dwie kochane przybłędy. W moim rodzinnym domu od dzieciństwa mieliśmy chomika, szynszyla, papużkę, Pieska pekińczyka imieniem Bobik oraz obecnego kotka Ediego który mieszka u moich rodziców. Posiadanie tych zwierząt nauczyło mnie dbania o nie, odpowiedzialności za ich życie i zdrowie oraz bezwzględnej miłości dzięki której znalazły się pod moją opieką.


Doświadczenie

Swoją usługę świadczę od Marca 2024. Swoją wiedzę nabyłem podczas dorastania w towarzystwie zwierząt, czytaniu prasy, czy oglądaniu programów przyrodniczych. Obecną wiedzę pozyskuję z czasopism oraz głównie internetu. Aktualnie uczę się o behawioryźmie i oznakach psa. Jestem również po edukacyjnych szkoleniach z pierwszej pomocy. Planuję w bliskim czasie poszerzyć swoją wiedzę płatnymi kursami z zaświadczeniem.


Opieka i warunki

Nocleg: Właściciel przychodzi pod podany przeze mnie adres, witam się z pieskiem i właścicielem, odpowiadam na dodatkowe pytania, odbieram pieska. Oferuję 3x spacery dziennie w mniejszym i większym parku obok osiedla - uciecha dla wszystkich psiaków 😊,stałą opiekę - w przypadku wyjścia pilnego do sklepu piesek zostaje pod opieką mojego współlokatora, w ewentualnych przypadkach samemu o czym zawsze informuję właściciela. Zabawy,karmienie,podawanie leku. Zawsze Dostosowuję się również do uwzględnień właściciela. Piesek pod moją opieką musi posiadać wyposażenie w postaci legowiska,karmy,obroży/szelek oraz smyczy.

Jest możliwy bezpłatny 30 min. Spacer zapoznawczy. Każdego dnia wieczorem udostępniam sprawozdanie jak czuję się zwierzak, co robił w ciągu dnia. Jestem w stałym kontakcie z właścicielem.


Wizyta domowa:

Przyjeżdżam pod wskazany adres, zajmuję się zwierzakiem: karmię go, zmieniam wodę, sprzątam po zwierzaku : miseczek,kuwety itd. Bawię się z nim. Dostosowuję się do wszystkich zaleceń właściciela. Udostępniam sprawozdanie jak czuję się zwierzak, co robił w ciągu dnia. Jestem w stałym kontakcie z właścicielem.


Spacer:

Przyjeżdżam pod wskazany adres, odbieram pieska i udaję się z nim na spacer na teren określony przez właściciela. W trakcie spaceru bawię się z nim oraz po nim sprzątam. Udostępniam sprawozdanie jak czuje się zwierzak, co robił w ciągu dnia. Jestem w stałym kontakcie z właścicielem.


Zwierzaki mogą spać zemną w łóżku.


Piesek, kot pod moją opieką musi posiadać aktualne szczepienia. W przypadku noclegu dla psa właściciel musi posiadać wyposażenie w postaci legowiska,karmy,obroży/szelek oraz smyczy. 


W mieszkaniu nie posiadam własnych zwierząt.


Jest możliwy bezpłatny 30 min. Spacer zapoznawczy. 


Bezpieczeństwo i współpraca

Jest możliwość stałej współpracy.


Każdy zwierzak jest podczas trwania zlecenia pod moją stałą opieką*


Mieszkam na bezpiecznym, strzeżonym osiedlu w Poznaniu. W bloku znajduje się winda, w mieszkaniu balkon. W mieszkaniu podczas trwającego zlecenia znajduje się tylko jeden zwierzak - właściciela trwającego zlecenia. Nie posiadam własnych zwierząt.


Nie przyjmuję piesków, kotów agresywnych w stosunku do opiekuna. W przypadku zniszczeń przez zwierzaka, cenę zniszczeń pokrywa właściciel zwierzaka.


Przed każdym zleceniem przesyłam kwestionariusz do wypełnienia, jego celem jest udostępnienie podstawowych danych na podstawie których jestem wstanie stwierdzić czy zwierzak posiada prawnego opiekuna, jest zdrowy oraz mogę skontaktować się w przypadku pilnego kontaktu z właścicielem, weterynarzem.


Każdy Petsitter portalu Petsy posiada bezpłatną poradę weterynaryjną.


*W Ewentualnych przypadkach(np. Pilne wyjście do sklepu) zwierzaka chwilowo zostawiam pod opieką swojego współlokatora, zostaje sam. O takim wyjściu zawsze przed powiadamiam właściciela.


Zlecenia noclegu przyjmuję do końca bieżącego miesiąca. W przypadku noclegu na kolejny miesiąc, proszę o kontakt w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca. Posiadam dużo wolnego czasu, natomiast mam dopięty grafik. Prosiłbym o pewną datę.


Korzystając z moich usług akceptujesz podane warunki. 🐶


Co mnie wyróżnia?

Podejście

Jestem z natury wrażliwą, cierpliwą i bardzo empatyczną osobą w podejściu do zwierzaków. Każde z nich traktuję jak swoje. W swoją pracę wkładam całe swoje ❤️ i każdego zwierzaka traktuję równo. Nie rzadko zdarza mi się uronić łezkę po zakończeniu zlecenia. Zawsze jestem pod stałym kontaktem z właścicielem, udostępniam mu aktualne sprawozdanie z filmikami/ zdjęciami co piesek robił i jak się czuje.Możliwość dłuższej współpracy

Bardzo chętnie podejmę się stałej współpracy na bieżący miesiąc.


Rzetelność w zadeklarowanej pracy

W 101% procentach wywiązuję się z tego, na co się umówiliśmy z właścicielem. Jestem szczery, pewny w tym co mogę ci zaoferować i niczego nie koloryzuję.Safe Zone🏳️‍🌈

Nikogo nie wykluczam, jestem otwarty i zawsze kulturalny dla właścicieli.Pragnę się rozwijać

Podczas mojej pracy nie tylko przedstawiam swoje doświadczenie ale ciągle nabywam nowego. Swoją przyszłość wiąże z działaniem dla Fauny i Flory.Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 75 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję


 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Cena za dobę w tygodniu

  75 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta

  85 zł

 • Cena za dodatkowego PSA za dobę w tygodniu

  75 zł

 • Cena za KOTA za dobę w tygodniu

  75 zł

 • Cena za dodatkowego KOTA za dobę w tygodniu

  75 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę


 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Standardowy spacer (30 min)

  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min

  25 zł

 • Cena za dodatkowego PSA

  25 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 35 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę • Zobacz jakie koty odwiedzę • Szczegółowy cennik


 • Standardowa wizyta (30 min)

  35 zł

 • Dodatkowe 30 min

  35 zł

 • Za dodatkowego PSA

  35 zł

 • Standardowa wizyta dla KOTA (30 min)

  35 zł

 • Za dodatkowego KOTA

  35 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem

 • Zwierzęta mogą spać w łóżku

 • W budynku jest winda

 • Wewnątrz nie pali się papierosów

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

Zarezerwuj już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo