Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Milena

Milena

Profesjonalny petsitter, Katowice

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Hej! Mam na imię Milena, mam 21 lat, mieszkam w Katowicach. Chętnie zaopiekuję się Twoim zwierzakiem! 🐶🐱Kocham zwierzęta najbardziej na świecie i staram się nimi otaczać kiedy mogę. Z tego powodu przygarnęłam porzuconego kotka, a parę lat później zostałam wolontariuszką w schronisku. W dzieciństwie w domu mieszkały ze mną pieski, teraz tę miłość przelewam na schroniskowe czworonogi.💚Studiuję ochronę środowiska na Uniwersytecie Śląskim, a moje najbliższe plany po studiach wiążę z rozwojem w kierunku pracy ze zwierzętami.

Co mnie wyróżnia?

🐶Działam jako wolontariuszka w schronisku, gdzie zajmuję się podstawową opieką i socjalizacją zwierząt na spacerach, mam doświadczenie z psami i kotami o różnym charakterze🐾W trakcie spacerów i wizyt dostosuję się do Twoich zaleceń i indywidualnych potrzeb Twojego pupila - jeśli zwierzak potrzebuje dużo zabawy, czułości lub przestrzeni dla siebie, daj mi znać!

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Katowicach
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo