Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Marzena

Marzena

Profesjonalny petsitter, Poznań

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć, Mam na imię Marzena. W moim życiu od zawsze były obecne zwierzęta, ale to koty całkowicie skradły moje serce. Na co dzień opiekuję się trójką przygarniętych kotów. Jestem również KOT-em, czyli Kocim Opiekunem Terenowym z ramienia Miasta Poznań i nieodpłatnie opiekuję się wolno żyjącymi kotami na terenie Jeżyc.

Jestem certyfikowanym zoopsychologiem / behawiorystą specjalizującym się w kotach

.


Co oferuję?


Zaopiekuję się Twoim kotem podczas, gdy Ty wyjedziesz lub będziesz w pracy. Opieka odbywa się w Twoim domu. Podczas opieki zajmuję się m.in. karmieniem, wymianą wody, sprzątaniem kuwet, podaniem leków (doustnie, podskórnie) oraz zabawą.


W trakcie wizyty bawię się z kotami z zachowaniem cyklu łowieckiego. Analizuję również ich zachowania pod kątem behawioralnym.


Jeśli zajdzie taka potrzeba zawiozę kota do gabinetu weterynaryjnego, by otrzymał niezbędną pomoc. Podczas wizyt jestem z Tobą w stałym kontakcie, wysyłając Ci zdjęcia i filmy z Twoim pupilem oraz informuję Cię o jego stanie zdrowia.


Jak wygląda współpraca?


Przed rozpoczęciem współpracy spotkam się z Tobą, aby poznać koty oraz omówić zakres naszej współpracy. Na tym spotkaniu przekazujesz mi wszelkie zalecenia Twoje oraz lekarza weterynarii związane z opieką.

Podpisuje umowę dotyczącą opieki nad zwierzęciem.


Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozwolisz mi zaopiekować się również Twoim kotem :)

Co mnie wyróżnia?

Jestem certyfikowanym zoopsychologiem / behawiorystą specjalizującym się w kotach.

By jeszcze lepiej zajmować się zwierzętami, jestem w trakcie zdobywania kwalifikacji technika weterynarii. Posiadam ukończone szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, płynoterapii i sposobów podawania leków. Cały czas również dokształcam się w zakresie kociej behawiorystyki oraz dietetyki.


Posiadam doświadczenie w opiece nad kocimi seniorami. Moja najstarsza żyjąca podopieczna ma obecnie 20 lat. :)

Kwalifikacje

Behawiorysta
Ukończony kurs petsittera
Ukończony kurs pierwszej pomocy dla zwierząt

Mój cennik i zakres usług

Wizyty domowe

od 60 zł


  Zobacz jakie koty odwiedzę • Szczegółowy cennik


 • Standardowa wizyta (30 min)

  60 zł

 • Dodatkowe 30 min

  60 zł

 • Za dodatkowego PSA

  60 zł

 • Standardowa wizyta dla KOTA (30 min)

  60 zł

 • Za dodatkowego KOTA

  60 zł

 • Polityka anulowania


 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

12 czerwiec - dostępne godziny

17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

Nekoeuropejski
Neko
Kot
Samica
Senior
Mały

Opis

Adoptowaliśmy Neko 7 lat temu. Do dziś mam w głowie jej zdjęcie, które widniało w ogłoszeniu. Wyglądała na nim jak najsmutniejszy kot na świecie. 🫣 Z tego, co udało nam się dowiedzieć, została złapana w jakiejś stodole, wystraszona, prawie dzika i w ciąży. Reszty jej życia i tego, w jakich żyła warunkach, możemy się tylko domyślać. W fundacji przeszła zabieg kastracji aborcyjnej. Gdy trafiła do nas, przez pierwszy miesiąc siedziała w łazience za pralką. Zostawialiśmy jej tam jedzenie, wodę i kuwetę. Nocami słyszeliśmy, że wędruje po mieszkaniu. Po jakimś miesiącu pozwoliła się dotknąć, po kilku kolejnych zaczęła z nami spać. Z bojaźliwego i wycofanego kota, stała się chętna do zabawy i głaskania po brzuszku. 🐾🐈 Choć w ciągu ostatnich 2 lat przeszła dwa zabiegi (usunięcie kamieni z pęcherza moczowego oraz splenektomię), to nadal trzyma się dobrze. Doceniamy każdą chwilę, bawimy się, głaszczemy i regularnie badamy, by została z nami jak najdłużej. 🫶😻

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Jest chory i wymaga podawania leków

 • Jest lękliwy

 • Posiada książeczkę szczepień

Hakueuropejski
Haku
Kot
Samiec
Dorosły
Duży

Opis

Haku jest jedynym naszym kotem, który jest z nami od kociaka. Przywieźliśmy go ze wsi, gdy miał 4 miesiące. Tak naprawdę to on nas wybrał na "rodziców", gdy spędzaliśmy wakacje na wsi. 🐈‍⬛😊 Wszędzie jest go pełno. Wiecznie domaga się uwagi, bliskości, zabawy. A gdy coś idzie nie po jego myśli (np. nie dostanie smaczka, wtedy kiedy chce), wtedy z nami dyskutuje. Haku jest kotem, który bardzo szybko się uczy, dlatego u niego bardzo fajnie sprawdziła się praca z klikerem i nauka komend. Sam też nauczył się wielu rzeczy, jak odkręcanie wody w kranie, otwieranie szuflad czy otwieranie drzwi i aportowanie.🐾🐈 Haku ma dwie życiowe pasje. Pierwszą jest grzebanie w ziemi od kwiatów, dlatego wszystkie trzymam na półkach lub pod kluczem. Druga to przebywanie w mokrych miejscach: wanna po kąpieli (lub w jej trakcie), zlewy, miski, mokre pranie, grzebanie łapami w fontannie z wodą do picia. Wszędzie, gdzie jest woda, jest i Haku. 😺🐾

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Posiada książeczkę szczepień

Torieuropejski
Tori
Kot
Samiec
Dorosły
Duży

Opis

Tori dołączył do nas przypadkiem. Pewnego dnia 2020 roku wypatrzyłam go na poznańskich Jeżycach. Był kilkumiesięcznym kociakiem. 🐈 Wzięłam go do domu, zaczęliśmy przeprowadzać socjalizację z izolacją, by stopniowo poznawał się z Neko i Haku. Po kilku tygodniach koty zostały połączone. Haku od razu znalazł z Torim wspólny język. Są też w podobnym wieku, więc ma kompana do zabawy. Neko pozostawała z boku obserwując. Po jakimś roku i Neko przekonała się do Toriego. 😺🧡 Tori jest najodważniejszy z całej trójki. Gdy Neko i Haku chowają się przed obcymi, on czeka żeby ich poznać. Nie lubi noszenia na rękach, ale za to przychodzi na kolana. Uwielbia biegać za wędką, bawić się myszkami i piórkami. Jest pojętnym uczniem swojego kolegi Haku, który uczy go tego, czego nie powinien (jak otwieranie drzwi czy szafek). Śpi zawsze z brzuchem do góry, a w tym brzuchu ma jeszcze zegarek, który nigdy się nie spóźnia na porę karmienia.🥰😻🐾

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Posiada książeczkę szczepień

Zarezerwuj wizytę domową już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo