Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Martyna

Martyna

Profesjonalny petsitter, Łódź

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Witam
Nazywam się Martyna oraz mam 22 lata co się równa automatycznie doświadczeniu w kontakcie ze zwierzętami ponieważ są przy mnie całe życie. Na ten moment posiadam staruszka Maksia rasy york miniaturka, wielki śpioch wiec jest bezkonfliktowy i nie zwraca uwagi na inne zwierzaki które przebywają u mnie często jak odwiedza mnie rodzina. Na codzień pracuje w biurowcu 15 minut od domu, z reguły od ósmej do szesnastej jednak wychodzi to bardziej elastycznie jeśli jest potrzeba. Pod tym samym adresem jednak w innym mieszkaniu są również moi rodzice którzy służą niezbędną pomocą. Moje mieszkanie mieści się na parterze w zamkniętej kamienicy, mamy ogródek i dużo przestrzeni na zewnątrz na której spędzamy wolny czas. Często spaceruje do parku śledzia do którego mam 5 minut z psem mamy (mój maluszek ma problemy z poruszaniem się i oddychaniem wiec do parku wychodzi rekreacyjnie). W weekendy przy ładnej pogodzie wyjeżdżamy rodzinnie na działkę na kalonke na która zwykle zabieramy pełną trójkę psów z rodziny wiec moge zagwarantować regularny całodniowy wypoczynek na świeżym powietrzu.

Co mnie wyróżnia?

Od dziecka otaczały mnie psy i koty różnych ras, wiec można śmiało stwierdzić że było to dzieciństwo pełne miłości, na ten moment wychowuje 13 lat yorka miniaturkę, towarzyszy mi również po sąsiedzku suczka mojej mamy która jest bardzo radosna i zabawowa, często przejmuje nad nią zarówno opiekę.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
  • W mieszkaniu jest kojec
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

MaxYorkshire terrier
Max
Pies
Samiec
Senior
Mikro

Opis

Maksiu jest 13 letnim leniuchem, ma problemy ze stawami oraz załatwianiem się w rezultacie lata po mieszkaniu stale w pieluszce i dalej praktykuje wychodzenie na spacer na podwórko. Uwielbia spać w łóżku pod kołdrą chociaż latem jest bardziej samodzielny przez temperatury, za młodu był zrzedą i samotnikiem jednak na starość zrobił się bardzo potulny nadający się tylko do głaskania i smyrania. Ostatnie 5 lat mieszkał z suczką rasy golden retriever która się przy nim wychowała, nie zwracał na nią szczególnej uwagi, nawet kiedy kapryśnie podbierała mu zabawki. Czasami bywa i towarzyski jednak to zależy od dnia bo zwykle zajmuje swoje posłanie i śpi z racji wieku.

Pozostałe ważne informacje

  • Jest chory i wymaga podawania leków

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Łodzi
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo