Aktywna promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Marlena

Marlena

Profesjonalny petsitter, Lublin

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Mam na imię Marlena, jestem na IV roku Behawiorystyki Zwierząt, która pozwala mi poszerzyć swoją wiedzę oraz zainteresowania. Do wyboru kierunku studiów przekonała mnie oczywiście miłość do zwierzaków, głównie piesków😊 W moim życiu miałam dwa psy- labradora Wolka oraz buldoga francuskiego Cogito. Założyłam konto, ponieważ wyjeżdżając na studia Cogito został w domu rodzinnym i przez to brakuje mi interakcji z pieskami:/ Na co dzień lubię aktywnie spędzać czas, głównie rower oraz basen, ale spacery z towarzyszem również sprawiają mi wiele radości 🐶

Co mnie wyróżnia?

Od zawsze wydawało mi się że potrafię „dogadać” się z każdym pieskiem. Często powtarzano mi, że mam dobre podejście do zwierząt. Sama to zauważałam, a po napisaniu matury zaczęłam to brać na poważnie i postanowiłam opierać swój przyszły zawód właśnie na kontakcie ze zwierzętami.

Gdy zobaczę jakiegoś pieska pańskiego lub błąkającego się, to uśmiecham się na jego widok. W pierwszym przypadku pytam od razu czy mogę podejść, pogłaskać, pytam jak się wabi, a w drugim przypadku podchodzę ostrożnie, wystawiam dłoń aby piesek powąchał, najlepiej jakby sam podszedł i staram się pomóc jak mogę, dać wodę, coś do jedzenia, popytać ludzi czy kojarzą pieska, bo być może ma właściciela, jak nie to robię zdjęcia i udostępniam na grupie z bezpańskimi pieskami, a gdy spotkałam psy które już były w strasznym stanie, to dzwoniłam po schronisko. Nie potrafię przejść obok tych wszystkich zwierzątek obojętnie i chciałabym im pomagać. Można też pomagać w inny sposób, chociażby po to jest ta strona 😇 Przed rozpoczęciem studiów bądź w wakacje korzystałam ze strony Pethomer i zajmowałam się pieskami w Krakowie.

Zachęcam do kontaktu i służę pomocą!:)

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 40 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  40 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  25 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 45 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  45 zł

 • Dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

26 wrzesień - dostępne godziny

13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Wewnątrz nie pali się papierosów

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Lublinie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big