Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Marcelina

Marcelina

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Marcelina i mam 20 lat. Na co dzień pracuję jako opiekunka do osób starszych z niepełnosprawnością, jednak moimi pasjami są przede wszystkim podróże i sztuka w każdej możliwej formie. Interesuję się ekologią oraz polityką, co chcę powiązać z moimi przyszłymi studiami. Jestem sumienną i bardzo cierpliwą oraz życzliwie nastawioną do świata osobą. Chciałam podjąć się pracy petsittera ze względu na to, że dysponuję czasem wolnym, który chciałam pożytecznie wykorzystać i jednocześnie spełniać się w mojej pasji do zwierząt. Od kiedy pamiętam w moim domu rodzinnym były zwierzęta zaczynając od żółwi i rybek, a kończąc na psach i kotkach. Aktualnie nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt. Dlatego mieszkam z moją Lusią, bardzo przyjazną i kontaktową kotką.

Co mnie wyróżnia?

W latach 2016-2018 pracowałam w charakterze wolontariatu dla fundacji Pies szuka domu w Sulminie. Moja praca polegała na wyprowadzaniu pupilów na spacery, przygotowywaniu im posiłków, bawieniu się z nimi czy na pielęgnacji.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Dom z ogrodem

  • Zwierzęta mogą spać w łóżku

  • Okna zabezpieczone siatką

  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

  • Wewnątrz nie pali się papierosów

  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

Lusiainny
Lusia
Kot
Samica
Młodzieniec
Mały

Opis

Lusię znalazłam w styczniu 2023 roku pod blokiem mojego znajomego. Za każdym razem kiedy przechodziłam obok widziałam jak marźnie z zimna i cierpi z powodu głodu. Zawsze starałam się przynieść jej coś do jedzenia dla kotów, ponieważ ludzie potrafili zostawiać jej resztki ludzkiego jedzenia. Szukałam w okolicy ogłoszenia czy ktoś przypadkiem jej nie szuka ale nic takiego nie znalazłam. Zastanawiałam się kto mógł wyrzucić tak pięknego i kochanego kotka na bruk. Zdecydowałam się, że przygarnę ją do siebie gdy tylko mi wystarczająco zaufa.

Pozostałe ważne informacje

  • Wysterylizowany/wykastrowany

  • Jest lękliwy

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo