Aktywna promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Marcelina

Marcelina

Profesjonalny petsitter, Lublin

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć wszystkim!

Jestem miłośnikiem zwierząt i sportu, który ma możliwość realizacji swojego największego marzenia - tworzenie więzi i praca z własnym koniem. Dodatkowo od wielu lat kształcę się, by zostać fizjoterapeutą i osteopatą zwierząt. Jednak otrzymanie uprawnień to kosztowne kursy - cały dochód z dorywczych prac przekazuję na rozwój osobisty w tym kierunku oraz na utrzymanie zwierzęcego przyjaciela.

Krótko o mnie:

Mam 19 lat, jestem studentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku analityka weterynaryjna. Z końmi pracuję od lat 12, a z psami troszkę krócej. Interesuję się sportem oraz fizjoterapią zwierząt, która jest kolejnym punktem na mojej liście marzeń do zrealizowania.

Nie posiadam żadnych uprawnień i papierów trenerskich, ale mam niewielkie doświadczenie w szkoleniu psów (mój pies obecnie potrafi około 70 sztuczek, mniej lub użytecznych) więc podczas spacerów czy opieki, które oferuję mogę nauczyć psa kilku nowych rzeczy, spróbować przepracować problem, jeżeli jakiś ma (może nie potrafi się wyciszyć? Skacze, szczęka?) - mam wiele sposobów na nudę, spędzając czas ze mną, pies skorzysta rozwijając się, a przy okazji jeżeli potrzebuje- spożytkuje energię. Dodatkowo, jeżeli zwierzak jest super hiper aktywnym, mogę z nim pobiegać (obecnie już nie trenuję, ale swego czasu biegałam półmaratony górskie).

W galerii wrzuciłam przykładowe certyfikaty, które posiadam. Są to szkolenia, w których brałam udział (większość online). Uczestnicząc w takich wydarzeniach chcę poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania. Wiedza, którą posiadasz to połowa dogi do sukcesu; drugą połową, znacznie ważniejszą jest umiejętność zastosowania tych wiadomości - dopiero praktyka określa to jakim specjalistą w danej dziedzinie jesteś.Co mnie wyróżnia?

Wyróżnia mnie przede wszystkim osobowość. Jestem osobą otwartą, wrażliwą, dobrze znająca mowę ciała zwierząt. Jestem aktywna, więc długie spacery są dla mnie przyjemnością, a możliwość i umiejętność urozmaicenia czasu psu (znam wiele zabaw węchowych, ruchowych, rozwijających na różnych płaszczyznach) są dodatkowym atutem.

ukończyłam kursy poszerzające wiedzę na temat biomechaniki ruchu, żywienia, fizjoterapii i rehabilitacji

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  15 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 35 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  35 zł

 • Dodatkowe 30 min
  10 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

26 wrzesień - dostępne godziny

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Lublinie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big