Aktywna promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Małgorzata

Małgorzata

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Cześć!

Razem ze swoim psiakiem mieszkam na warszawskich Bielanach (osiedle Słodowiec). Pracuję zdalnie i sama ustalam sobie grafik, dlatego większość czasu jestem w domu z psami.

Mój pies to 5 - letni adopciak Wiks, który trafił do mnie jak miał 1,5 roku. Zdrowy, kastrowany, szczepiony i regularnie odrobaczany. Wiks nie akceptuje w domu psów, dlatego przyjmuję tylko suczki i szczeniaki poniżej 4 m-ca.

Razem z Wiksem od sierpnia 2020 gościliśmy u siebie ponad 20 psów. Były to psiaki które trafiały do nas prosto z interwencji, gminnych przechowalni, znalezione gdzieś przy drodze, jedne zostawały u nas kilka dni, inne miesiąc, najdłużej była Freja - pół roku.

Pies, którego przyjmuję w gości traktuję jak swojego własnego. To znaczy, że ma swoje miejsce (legowisko w klatce kenelowej), ale może swobodnie korzystać z całego mieszkania, leżeć na kanapie czy na balkonie i obserwować ulicę. Ma do dyspozycji zabawki, maty węchowe i do lizania. Dużo głaskania i przytulania, towarzystwo drugiego psa oraz moje. W ciągu dnia 3 spacery, w tym jeden długi. Po sąsiedzku mam kilka parków i niedaleko las.Co mnie wyróżnia?

Byłam domem tymczasowym dla psów z fundacji prozwierzęcej. Mam doświadczenie z psami z gminnych przechowalni i interwencji. Dlatego nie mam problemu z psami, które są zdezorientowane, zdenerwowane, zagubione, wycofane, czy nieśmiałe. Trafiały do mnie psy zaniedbane, które nie znały życia w mieście czy nie mieszkały nigdy w mieszkaniu.

🐕 Jeśli pracujesz z psem nad jakimś problemem, to podczas pobytu będę kontynuować tę pracę.

🐕 Jeśli jesteś z organizacji pozarządowej i chcesz powierzyć mi psa w ramach domu tymczasowego - będę pracować z psiakiem, aby przystosować go do adopcji (poznanie życia w mieście, komunikacji, zasad domu, trening czystości, podstawowe komendy, nauka zabawy itd).

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 90 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  90 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  100 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Moje zwierzęta

WikMieszaniec
Wik
Pies
Samiec
Dorosły
Mały

Opis

Wik to 5 - letni adopciak. Kastrowany, zdrowy, zaszczepiony, regularnie odrobaczany. Razem ze mną gościł już ponad 20 psów w ramach domu tymczasowego. Wik akceptuje suczki i maluszki.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big