Image 0
Image 1
Image 2
Małgorzata

Małgorzata

Profesjonalny petsitter, Łódź

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Jestem 18-latką, która miała to szczęście by spędzić 16 lat mojego życia u boku ukochanego psa rasy Shih Tzu. Nasza więź nie była tylko relacją człowiek – pies, ale prawdziwą przyjaźnią, która ukształtowała się od mojego najwcześniejszego dzieciństwa. Ta miłość do zwierząt rozwinęła się we mnie na tyle, że chciałabym podzielić się nią z innymi właścicielami czworonogów.
Wychowanie się z psem nauczyło mnie wielu rzeczy - cierpliwości, empatii i odpowiedzialności. Wspólne spacery, zabawy i czuwanie nad jego potrzebami nauczyły mnie wrażliwości na sygnały, jakie wysyłają zwierzęta, oraz umiejętności czytania ich zachowań. Ta bliska relacja dała mi nie tylko doświadczenie w pielęgnacji psów, ale także głęboką miłość i szacunek do nich jako istot żywych.
Moja pasja do zwierząt motywuje mnie do podjęcia pracy jako osoba odpowiedzialna za wyprowadzanie psiaków. Chciałabym zapewnić innym właścicielom pewność, że ich pupile będą traktowane z miłością, szacunkiem i troską podczas spacerów. Jestem gotowa zapewnić im nie tylko ruch i zabawę, ale także poczucie bezpieczeństwa i szczęścia. Chciałabym stać się nie tylko osobą, która wyprowadza psiaki na spacery, ale również ich towarzyszem, opiekunem i przyjacielem. Moje doświadczenie, miłość do zwierząt i zaangażowanie sprawią, że będę godną zaufania osobą do powierzenia opieki nad każdym pupilem.

Co mnie wyróżnia?

Uśmiech i pozytywne nastawienie

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 20 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę


 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Standardowy spacer (30 min)

  20 zł

 • Każde dodatkowe 30 min

  15 zł

 • Cena za dodatkowego PSA

  20 zł

 • Polityka anulowania


 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

23 czerwiec - dostępne godziny

17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają kobiety

 • W domu mieszkają mężczyźni

 • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

Mgiełkainny
Mgiełka
Kot
Samica
Dorosły
Mały

Opis

Mgiełka jest kotem o dorosłym o przyjaznym usposobieniu, przez większość swojego życia mieszkała i dogadywała się z psem, istnieje możliwość zamknięcia jej w wyznaczonym dla niej pomieszczeniu.

Zarezerwuj spacer już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Łodzi
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo