Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Maja

Maja

Profesjonalny petsitter, Kraków

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Mam na imię Maja i mieszkam w Nowej Hucie. Ukończyłam kurs petsitting i dogwalking a w Lipcu rozpoczynam kurs zoopsychologa/behawiorysty psów. Od dziecka w moim życiu były zwierzęta psy, koty ale też fretki, chomiki, rybki. Na dzień dzisiejszy w moim domu mieszka wspaniały pies i jaszczurka.


Ze wzgledu na pracę i własnego psa jestem w stanie przyjąć Twojego psa do siebie tylko na weekend, żeby móc poświęcić 100% swojej uwagi psu i kontrolować interakcje między zwierzętami. W późniejszym czasie, jeśli psy będą dobrze czuły się w swoim towarzystwie mogę przyjąć psa na dłużej. W okolicy jest zalew nowohucki a także łąki więc dużo miejsc do spacerów. Oprócz goszczenia psa w swoim domu oferuję wizyty domowe i spacery na których zwracam szczególną uwagę na potrzeby Twojego pupila.Mój pies  sporo chorował dlatego też mam doświadczenie w opiece nad chorym psem i ewentualne podanie leków nie stanowi problemu.Mogę odbyć również wizytę u Twojego kota, gada czy rybek.


Co mnie wyróżnia?

Od wielu lat interesuję się behawiorystyką i szkoleniem psów, biorę udział w wielu webinarach dotyczących komunikacji i zachowania psów. Opiekując się Twoim pupilem zwracam uwagę na komfort i dobre samopoczucie zwierzaka.

Kwalifikacje

Ukończony kurs petsittera

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy

  • Zwierzęta mogą spać w łóżku

  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • W domu mieszkają mężczyźni

  • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

LunaMieszaniec
Luna
Pies
Samica
Dorosły
Mały

Opis

Luna jest raczej grzecznym psem, przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt, nie wykazuję cienia agresji wręcz czasami ma problem z pokazaniem że coś jej się nie podoba.

Pozostałe ważne informacje

  • Wysterylizowany/wykastrowany

  • Posiada książeczkę szczepień

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo