Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Maja

Maja

Profesjonalny petsitter, Wrocław

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Jestem studentką psychologii z zamiłowaniem do zwierząt. W moim domu rodzinnym zawsze obecne były psy i teraz na studiach bardzo brakuje mi zwierzaka, jednak na szczęście na ratunek pojawiła się aplikacja Petsy. Jeśli chodzi o to, gdzie będzie przebywał Twój zwierzak - mieszkam w bloku na 4 piętrze (niestety bez windy) na Szczepinie. Okolica jest zielona, są miejsca gdzie można spacerować. Jestem też dość moblina (posiadam auto), w związku z tym w razie wyrażenia chęci właściciela ja i Twój pupil możemy wybrać się również na spacer do Parku Zachodniego. Nie posiadam siatek w oknach, dlatego też nie przyjmuję kotów. W domu nie ma też innych zwierząt, także cała przestrzeń będzie zarezerwowana dla Twojego psiaka. Jeśli zgadzam się opiekować zwierzakiem w określonych datach, oznacza to że jestem dostępna przez cały dzień lub jego większość, tak żeby piesek nie przebywał w domu sam przez dłuższy czas. Jeśli piesek ma szczególne potrzeby, daj mi znać, zawsze staram się uwzględnić wszelkie wymagania i zająć się zwierzakiem jak najlepiej. Oczywiście jeśli będą one przekraczać moje możliwości poinformuję Cię o tym z góry.

Jeśli jest coś jeszcze, co Cię nurtuje, śmiało pisz, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Jeśli jednak wszystko jest jasne, to rezerwuj termin! Chętnie zajmę się Twoim czworonogiem:)


Co mnie wyróżnia?

Jestem osobą cierpliwą i zdaję sobie sprawę, że pies tak jak i człowiek ma swoje potrzeby i emocje, o które zawsze staram się dbać. Oprócz tego kocham zwierzęta, a spędzanie z nimi czasu jest dla mnie czystą przyjemnością. Zdaję sobie też sprawę z ograniczeń swojego mieszkania i możliwości radzenia sobie z określonymi rodzajami zachowań zwierzaka, dlatego możesz mieć pewność, że jeśli zgadzam się na opiekę nad Twoim zwierzakiem to wiem, że jestem sobie w stanie z nim poradzić :)

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 70 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję


 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Cena za dobę w tygodniu

  70 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta

  90 zł

 • Transport do 5 km

  20 zł

 • Transport powyżej 5km

  30 zł

 • Polityka anulowania


 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

 • Zwierzęta mogą spać w łóżku

 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

 • Wewnątrz nie pali się papierosów

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów we Wrocławiu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo