Promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Magdalena

Magdalena

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Walka o prawa zwierząt to dla mnie od zawsze jedna z najważniejszych życiowych wartości. Od dziecka fascynują mnie zwierzęta. Zaczęło się od ochrony ślimaków przed deptaniem, obserwacji dżdżownic i nawiązywania relacji z każdym okolicznym psem i kotem w dzieciństwie a skończyło na działaności w kilku różnych organizacjach prozwierzęcych już w wieku nastoletnim i dorosłości. Oprócz standardowej opieki i zainteresowania dobrobytem zwierząt udomowionych, najbardziej interesuje mnie ochrona zwierząt dzikich i egzotycznych. Mam bardzo duże doświadczenie w opiece i rehabilitacji dzikich ptaków, głównie gołębi miejskich ale także papug i królików z chorobà przewlekłą. Jestem na bieżąco z wymogami gatunkowymi, moja intuicja bardzo szybko pozwala zauważyć mi pierwsze objawy choroby. Jeśli widzieliście kiedyś kogoś dziwnie wpatrującego się w zwierze z końca ulicy to prawdopodobnie byłam to ja analizująca czy wszystko jest ok - zawsze po głębszym kontakcie i rozmowie z właścicielem (o ile nie był to dzikus czy bezdomniak) okazywało się, że intuicja mnie nie myliła i zwierzę cierpi na jakąś przypadłość. Zostawiając ze mną zwierze masz pewność, że nie przegapię symptomów choroby i wszystkie niepewności i sugestie od razu Ci przekażę.

Co mnie wyróżnia?

Prywatnie od ponad 2 lat zajmuje się niepełnosprawną gołąbką, która w pewnych kręgach jest swego rodzaju celebrytką.

Pod swoją opieką miałam już setki ptaków, zwierząt udomowionych nieco mniej:-)

Zdecydowanie to co mnie wyróżnia to duża wiedza i ciągłe jej aktualizowanie o potrzebach gatunkowych różnych zwierząt, nie tylko psów i kotów, które są najbardziej popularne i poznane.

Dzięki opiece nad dzikimi zwierzętami zyskałam wiele wartościowych znajomosci ze środowiska aktywistów i wolontariuszy, mam również stały kontakt ze wspaniałymi specjalistami lek. weterynarii, z którymi co rusz konsultuje ciekawe przypadki spotkane na żywo czy też o których wyczytałam w internecie.

Jest mi ciężko wyszczególnić od ilu lat zajmuję się zwierzętami, ponieważ zawsze była to praca pro bono, z ramienia różnych organizacji lub po znajomości - jednak jeśli chodzi o psy i koty, już w dzieciństwie zabierałam schroniskowe psy na spacery, także jest to co najmniej 12 lat. Jeśli chodzi o inne gatunki, na poważnie zaczęłam działać z nimi ok 4-5 lat temu.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 3 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  15 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 25 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  25 zł

 • Dodatkowe 30 min
  15 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

31 marzec - dostępne godziny

18:00:00
18:30:00
19:00:00
19:30:00
20:00:00
20:30:00
21:00:00
21:30:00
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big