Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Magda

Magda

Profesjonalny petsitter, Wrocław

5.0 (2 opinie)

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Magda i swoją przygodę z petsittingiem rozpoczęłam pod koniec 2022 roku 😇


Od tamtej pory miałam przyjemność gościć psiaki przez większość dni w roku! Zawód ten tak bardzo mi się spodobał, że postanowiłam rozwijać się w tym kierunku, wykonując różne kursy z zakresu opieki i treningu zwierząt. Potwierdzenia odbytych szkoleń znaleźć można w mojej galerii zdjęć. Aktualnie rozpoczęłam swój pierwszy kurs behawiorystyczny online, który – mam nadzieję – pomoże mi w wykonywaniu mojego zawodu jak najlepiej!


Zastrzegam sobie jednak prawo do tego, że pobyt pupila u mnie w mieszkaniu nie oznacza dla żadnego pupila ćwiczeń behawiorystycznych.


Doba hotelowa trwa 24 godziny. W momencie przekroczenia tego czasu o 2 godziny, naliczam dopłatę w wysokości połowy kwoty doby hotelowej.


Posiadam 2 szczurki i wykastrowanego kota – rocznego samca.

Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu (właściciel wyraża zgodę na zwierzęta) z dwoma pokojami a w łazience posiadamy wannę na wypadek potrzeby umycia zwierzaczka :)


Moje doświadczenie


Certyfikaty widoczne sa w zdjęciach na moim profilu, więc serdecznie zachęcam do zapoznania się. Inwestuję w wiedzę, ponieważ chcę rozwijać się w tym kierunku. Opiekowałam się już wieloma psami, wieloma rasami, kilkoma kotkami oraz pod swoją opieką miałam dwa szczurki przez 3 miesiące :) Za sobą mam opieki, które trwały po miesiąc lub dwa/trzy tygodnie. Posiadam już moich stałych bywalców, ale jestem otwarta na nowe znajomosci 😇

Co mnie wyróżnia?

Kocham zwierzęta i każdą możliwą opiekę, którą sprawowałam za pośrednictwem portali petsitterskich była wspaniałym doświadczeniem 🥰

Kwalifikacje

Ukończony kurs pierwszej pomocy dla zwierząt

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem

 • Zwierzęta mogą spać w łóżku

 • Okna zabezpieczone siatką

 • Balkon zabezpieczony siatką

 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

 • Wewnątrz nie pali się papierosów

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają kobiety

 • W domu mieszkają mężczyźni

Moje zwierzęta

Chromekinny
Chromek
Kot
Samiec
Kociak
Duży

Opis

Jest kochanym kociakiem, ale uwielbia się bawić, więc jeżeli ktoś nie pobawi się z nim odpowiednio dużo (ok 5 razy dziennie przez 5min z odwzorowaniem łańcucha łowieckiego) to może się rzucać na ręce i kostki. Jeżeli ktoś nię z nim bawi to jest bardzo tulaśny. Bezproblemowo krzysta z kuwety, jest pewnym siebie kotem, który dogaduje się z psami na porządku dziennym. Najszczęśliwszy jest jeżeli ma zapewnione swoje miejsce, swoją kuwetę i swój drapak (wtedy też nie drapie innych rzeczy). Jeżeli drapaka nie będzie miał to bedzie drapał co popadnie. Jest wykastrowany oraz zachipowany.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Może być nadmiernie pobudliwy

 • Posiada książeczkę szczepień

 • Może mieć lęk separacyjny

Powiązane usługi
Hotel dla psów we Wrocławiu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo