Promocja -10% Na pierwszą usługę
jolly
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Maciej

Maciej

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (20 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Dzień dobry wszystkim!

Mam 38 lat i z wykształcenia jestem psychologiem. Kocham zwierzęta i wychodzę z założenia, że jeżeli człowiek nie lubi zwierząt i źle je traktuję, to w stosunku do drugiego człowieka, nie będzie zachowywał się przyzwoicie...

Sam psa już nie mam, ponieważ 5 lat temu musiałem, po wielu próbach ratowanie mojego Przyjaciela, pdjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu i zadzwonić do weterynarza....

Jestem wolontariuszem na schronisku na Paluchu, w wolnych chwilach opiekuję się bezdomnymi psami: wychodzę na spacery, biorę udział w szkoleniach i promuję adopcję bezdomnych zwierząt. W ten sposób staram się pomagać bezdomnym zwierzęta .

Pies jest najlepszym Przyjacielem człowieka!. Zawsze będzie Cię kochał! Jak masz gorsze chwilę, potrafi pocieszyć i odczuwa Twoje samopoczucie. Zawsze Cię wita z radością kiedy wracasz do domu i "zmusza" Cię do aktywności fizycznej, dbając o Twój stan zdrowia :-). Daję przy tym możliwość poznania nowych, ciekawych i wartościowych ludzi.

Co mnie wyróżnia?

Kontakt z psami mam od wielu lat. Jednak mój Przyjaciel odszedł i na chwilę obecną, nie zdecydowałem się na kolejnego. Za szybko odchodzą. :-( :-(

Nie ukrywam jednak, że dopiero pomoc na schronisku, pozwoliła nabrać mi doświadczenia z psami trudnymi. Które bywają agresywne lub bardzo zalęknione, ponieważ w przeszłości miały złe doświadczenie z człowiekiem lub były po prostu "oszukane" przez człowieka.Który bezmyślnie brał psiaka ze schroniska, a po 2 miesiącach oddawał, jak przedmiot. Argumentując, że nie ma czasu, że dzieci nie chcą wychodzić z psiakiem na spacer lub pies pogryzł mu kanapę.

Dlatego bardzo ważne jest zwrócenie uwagi, że każdy pies jest inny i do każdego psiaka, trzeba podejść indywidualnie. Skupić się na jego potrzebach. Jeden potrzebuję więcej ruchu, drugi więcej ciepła i cierpliwości. Trzeciego trzeba nauczyć, że nie można ciągnąć na spacerach i szczekać na każdego psa. Kolejny musi wiedzieć, że nie można szczekać i rzucać się na rowery.

Zapewniam nopiekę nad Pieskiem 24h na dobę. Jestem z Twoim przyjacielem cały czas i nigdzie nie wychodzę. Nie spotykam się ze znajomymi, nie wychodzę do kina czy na basen. Cały czas jest poświęcony dla Twojego Pupila, któremu zapewniam minimum 4 spacery dziennie.

Znajomi się śmieją, że zapewniam opiekę VIP. *********Very Importer Pies.**********

Dla ułatwienia współpracy, nocleg proszę interpretować jako 24 h opieki nad Pupilem.

Np: od 9 rano do 9 dnia następnego.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 125 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  125 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  165 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Spacer w Twojej okolicy

od 30 zł


 • Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  30 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 14

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Bartłomiej Sobolewski

Spacer 09.11.2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkania z Maćkiem.

Maciej Puto
Maciej Puto

09.11.2022, 20:19

Dziękuję, miło było poznać całą rodzinę. Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze się spotkamy i Kolega będzie miał okazję nabrać większego zaufania. Pozdrawiam

Magdalena Kubacka

Nocleg 23.10.2022

Maciej jest wspaniała osoba z genialna ręką do zwierząt. Kontakt z Mackiem jest bardzo dobry. Jeśli jesteś tęskniącym właścicielem to Maciek sprosta Twojej tęsknocie wysyłając zdjęcia i odpowiadając na pytania na bieżąco. Vini był zachwycony pobytem a my możemy powiedzieć, że w kwestii opieki nad psiakiem ufamy Maćkowi w 110%. Mega polecamy jego usługi.

Maciej Puto
Maciej Puto

23.10.2022, 17:50

Bardzo się cieszę, że po takim czasie pamiętacie o mnie. :-) Super, że byliście zadowoleni z opieki i relacji z życia Waszego pupila. Dziękuję za dobro słowo. Pozdrawiam całą rodzinę ;-).

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
jolly
Usługi
Hotel dla psówOpieka nad psemPetsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big