Promocja -10% Na pierwszą usługę
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Maciej

Maciej

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (46 zleceń)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Dzień dobry wszystkim!

Mam 38 lat i z wykształcenia jestem psychologiem. Kocham zwierzęta i wychodzę z założenia, że jeżeli człowiek nie lubi zwierząt i źle je traktuję, to w stosunku do drugiego człowieka, nie będzie zachowywał się przyzwoicie...

Sam psa już nie mam, ponieważ 5 lat temu musiałem, po wielu próbach ratowanie mojego Przyjaciela, pdjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu i zadzwonić do weterynarza....

Jestem wolontariuszem na schronisku na Paluchu, w wolnych chwilach opiekuję się bezdomnymi psami: wychodzę na spacery, biorę udział w szkoleniach i promuję adopcję bezdomnych zwierząt. W ten sposób staram się pomagać bezdomnym zwierzęta .

Pies jest najlepszym Przyjacielem człowieka!. Zawsze będzie Cię kochał! Jak masz gorsze chwilę, potrafi pocieszyć i odczuwa Twoje samopoczucie. Zawsze Cię wita z radością kiedy wracasz do domu i "zmusza" Cię do aktywności fizycznej, dbając o Twój stan zdrowia :-). Daję przy tym możliwość poznania nowych, ciekawych i wartościowych ludzi.

Co mnie wyróżnia?

Kontakt z psami mam od wielu lat. Jednak mój Przyjaciel odszedł i na chwilę obecną, nie zdecydowałem się na kolejnego. Za szybko odchodzą. :-( :-(

Nie ukrywam jednak, że dopiero pomoc na schronisku, pozwoliła nabrać mi doświadczenia z psami trudnymi. Które bywają agresywne lub bardzo zalęknione, ponieważ w przeszłości miały złe doświadczenie z człowiekiem lub były po prostu "oszukane" przez człowieka.Który bezmyślnie brał psiaka ze schroniska, a po 2 miesiącach oddawał, jak przedmiot. Argumentując, że nie ma czasu, że dzieci nie chcą wychodzić z psiakiem na spacer lub pies pogryzł mu kanapę.

Dlatego bardzo ważne jest zwrócenie uwagi, że każdy pies jest inny i do każdego psiaka, trzeba podejść indywidualnie. Skupić się na jego potrzebach. Jeden potrzebuję więcej ruchu, drugi więcej ciepła i cierpliwości. Trzeciego trzeba nauczyć, że nie można ciągnąć na spacerach i szczekać na każdego psa. Kolejny musi wiedzieć, że nie można szczekać i rzucać się na rowery.

Zapewniam nopiekę nad Pieskiem 24h na dobę. Jestem z Twoim przyjacielem cały czas i nigdzie nie wychodzę. Nie spotykam się ze znajomymi, nie wychodzę do kina czy na basen. Cały czas jest poświęcony dla Twojego Pupila, któremu zapewniam minimum 4 spacery dziennie.

Znajomi się śmieją, że zapewniam opiekę VIP. *********Very Importer Pies.**********

Dla ułatwienia współpracy, nocleg proszę interpretować jako 24 h opieki nad Pupilem.

Np: od 9 rano do 9 dnia następnego.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 125 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  125 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  165 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Spacer w Twojej okolicy

od 30 zł


 • Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  30 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 17

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Oksana Yurchenko

Spacer 06.03.2023

I am very grateful to Maciej that he took care of my best friend for 10 days. This was the first time I used the dog walking service. I chose between ordering from an agency and from a private walker and did not regret about my choice for a minute. We met several times before the dates when I had to leave to get to know each other. Maciej, this is the person for whom the client is not you (the owner of the dog), but your pet, and this is important. I wanted him to be the walker, and my intuition never fails me. After each walk, he sent a video of how everything went, gave information on the health of the dog, his mood. I am infinitely grateful and glad that there are people who are engaged in this activity not because they want to earn money, but because they really love it. I recommend wholeheartedly 🥰🐾

Maciej Puto
Maciej Puto

06.03.2023, 08:15

Hi. I'm glad I could help. I must admit that the dog is always in the first place :-). At first, Chester approached me with a bit of distance, but the pocket of snacks had to crush the first ice :-). Greetings to the whole family!

Anna Urbanek

Nocleg 27.02.2023

Naszemu Brunowi zazwyczaj trudno jest się zaadaptować do nowych warunków, ma lęk separacyjny i bardzo za nami tęskni. Maciej doskonale dał sobie radę, jego cierpliwość pozwoliła na rozwinięcie relacji między nimi. Bardzo dziękujemy.

Maciej Puto
Maciej Puto

27.02.2023, 06:06

Cieszę się, że mogłem pomóc. Bruno, to fajny Gość i szybko się dogadaliśmy. Chociaż smakołyki na pewno zrobiły swoje. W domu i na spacerach bardzo grzeczny. Jednym słowem Bruno zawsze będzie mile widzianym Gościem! Pozdrawiam serdecznie.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big