Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Łukasz

Łukasz

Profesjonalny petsitter, Bydgoszcz

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Dzień dobry, mam 31 lat.
Obecnie nie pracuję - zwolniłem się z pracy w sprzedaży, oraz rozpocząłem kurs zoopsycholog / behawiorysta aby móc pracować ze zwierzętami.
Obecnie ukończyłem część teoretyczną - zdany test , oraz napisałem i zaliczyłem pracę pisemną - temat jaki poruszyłem to "Różnice między wilkiem a psem i odejście od teorii dominacji".
W kwestii kursu czekam na praktyki a chcę zajmować się zwierzętami ,ponieważ je kocham i mam wobec nich duży dług wdzięczności.
Obecnie mieszkam tylko z chomikiem karłowatym Stefankiem ale w przeszłości mieszkałem z dwiema suczkami , kotem i kotką i te zwierzęta były ze mną zawsze - nawet w chwilach radości i smutku.
Wyprowadzałem te dwie suczki na spacer (mały maltańczyk i mały mieszaniec), bawiłem się z nimi, karmiłem.
Najmilej wspominam zabawy i wspólne spanie z Lucjankiem (kot rasy Devon rex - mój największy przyjaciel) a także zabawy z Gaffy - kotką w typie syberyjskim.
Karmiłem je też , zmieniałem wodę, dbałem o czystość poduszek i gadżetów, drapaków.
Oczywiście oczyszczałem kuwety regularnie, oraz zmieniałem żwirek.
W kwestii wyboru karmy nie byłem natomiast osobą decyzyjną.
Niestety obecnie z przyczyn finansowych mieszkam na bardzo małej przestrzeni w związku z czym nie posiadam kota ani psa i nie podejmę się opieki nad takim zwierzęciem w mieszkaniu , które wynajmuję (właściciel nie ma nic przeciwko zwierzętom , natomiast jest tutaj poprostu zbyt mały metraż).
Z chęcią natomiast wyjdę z Państwa psem na spacer, lub też zajmę się Państwa pupilem podczas chociażby wyjazdu na urlop.
Poza oczywistymi sprawami jak nakarmienie, zmiana wody, porządek mogę się pobawić z pupilem lub też wyjść na spacer (nie tylko za potrzebą fizjologiczną ale przede wszystkim na dłuższy spacer na którym pies będzie mógł zaspokoić swoją ciekawość i wywęszyć mnóstwo ciekawych dla niego informacji).
Zapewne w przyszłości mógłbym też przeprowadzić z psem jakiś trening , szkolenie natomiast na chwilę obecną jestem jeszcze przed praktykami więc zwyczajnie nie mam takiego doświadczenia w związku czym nie oferuję takiej usługi.

Co mnie wyróżnia?

Obecnie jestem w trakcie kursu Zoopsycholog / behawiorysta organizowanego przez Łapa w Dłoń Centrum Szkoleń Zoologicznych.
Jak już wcześniej nadmieniłem ukończyłem test teoretyczny , oraz pracę pisemną i oczekuję na praktyki.
Wybrałem pełen zakres nauczania obejmujący nie tylko koty, oraz psy czyli najbardziej popularne zwierzęta domowe ale także gryzonie i inne pupile.
Zakres nauki obejmuje zwierzęcą psychologię ale także kwestie opieki nad zwierzętami , zakres działań petsittera.
Ze zwierzętami mam kontakt od dzieciństwa natomiast najwięcej czasu zwierzętom poświęciłem mieszkając przez 2 lata w Poznaniu gdzie jak już wcześniej wspomniałem opiekowałem się dwiema suczkami, kotem i kotką.
Obecnie opiekuję się chomikiem karłowatym.
W przeszłości pomagałem w Schronisku dla zwierząt w Bydgoszczy wyprowadzając psy na spacer czy też czyszcząc kuwety i wybieg dla kotów.
Wyróżnia mnie to , że nie patrzę na pupila jako stworzenie , które wymaga tylko jedzenia i picia czyli zupełnie podstawowych rzeczy ale czujące żywe stworzenie, które wymaga opieki , czułości , kontaktu, zabawy, czy też czasami tresury.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 25 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  25 zł

 • Dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

25 luty - dostępne godziny

17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • Wewnątrz nie pali się papierosów

Zarezerwuj już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Bydgoszczy
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo