Petsitter default background
Klaudia

Klaudia

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć!
Mam 26 lat i od 14 lat zajmuję się zwierzętami. 10 lat opieki nad pieskiem w domu dużo mnie nauczyło, ale najwięcej doświadczenia wyniosłam podczas 2 letniego wolontariatu w schronisku dla bezdomnych zwierząt gdzie psiaki były różne i miały inne potrzeby. Staram się, tak jak i człowieka, każego pieska zrozumieć i nie zabierać mu jego przestrzeni, nie wykrzykiwać i nie machać przed nim rękoma (chociaż bywa to ciężkie, gdyż psiaki są przesłodkie :) ). Każdy zwierzak to indywidualność, ale każdy zasługuje na to co najlepsze. Obecnie zwierząt nie posiadam, gdyż nie mam na to warunków, ale w przyszłości planuję dać dom kilku psiakom ze schroniska. Na codzień pracuję jako automatyczka-programistka w systemach budynkowych. Jestem także czynną instruktorką harcerską, gdzie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w ramach różnych projektów, gtakże takich skierowanych na pomoc potrzebującym ludziom czy zwierzętom. Do zwierząt podchodzę z dużą cierpliwością i delikatnością, ale też nie daję sobie wejść na głowę.

Co mnie wyróżnia?

Podczas 2 letniego wolontariatu w schronisku pracowałam z psami starszymi, dużymi i silnymi, a także z trudnymi i lękowymi. Uczyłam się od osób zajmujących się psami schroniskowymi od kilku dekad, czerpałam wiedzę z książek, opowieści oraz w praktyce. Opiekowałam się swoimi podopiecznymi, z którymi regularnie pracowałam. Nauczyło mnie to przede wszystkim indywidualnego podejścia do każdego psa, cierpliwości oraz powściągliwości w wyrazaniu emocji czy głaskaniu. Już wiem, że nie każdy pies ma taką samą potrzebę dotyku, a wręcz, że niektóre psy tego nie lubią. Każdego psa staram nauczyć się od nowa, dokładnie jak w relacjach z ludźmi.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

FrytkaMieszaniec - pinczer
Frytka
Pies
Samica
Szczeniak
Mały

Opis

Frytka to jeszcze młoda sunia (ur. w lipcu 2022) wzięta w listopadzie 2022 ze Schroniska dla zwierząt "Ciapkowo" z Gdyni. Wcześniej nosiła imię Szczęściara i została znaleziona pod pizzerią w Gdyni. Obecnie ma rodzinkę i poznaje świat. Jest inteligentna i szybko uczy się nowych komend, jest karna, ale potrafi pozaczepiać szczekiem (nie gryzie) :D Ma dobry kontakt z innymi zwierzętami i małymi dziećmi. Zdarza jej się szczekać, gdy zostaje sama w domu, ale nie niszczy sprzętów ani butów itd. Bawi się tylko swoimi zabawkami, czasami testuje człowieka i zahaczy o jakąś poduszkę czy kocyk, ale gdy powie się jej "zostaw", "nie" lub "fe" i da się jej zabawkę na wymianę to odpuszcza. Uwielbia plażę i śnieg, biega jak szalona, ale nie powinna być spuszczana ze smyczy. Z powodzeniem na takie wybiegi sprawdza się 15 metrowa linka. Bez problemu daje się dotykać, zaglądać do paszczy oraz ubierać. Nie przepada za kąpielami. Jest bardzo łagodną sunią, ciekawą świata więc wtyka nos gdzie się da.

Pozostałe ważne informacje

  • Posiada książeczkę szczepień

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo