Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Katarzyna

Katarzyna

Profesjonalny petsitter, Wrocław

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć,
Mam na imię Kasia. Z doświadczenia wiem, że człowiek najlepiej przykłada się do czynności, które kocha najbardziej. Jakiś czas temu postanowiłam, że moje życie zawodowe będę starała łączyć z tym co sprawią mi największą radość. I tak przeszłam przez wiele ścieżek, aż ostatnimi czasy uświadomiłam sobie, że przecież moja miłość do kotów, też może być tym co sprawią, że wyjście do "pracy" będzie szczerą satysfakcją.
To dopiero początek mojej drogi, zatem nie mogę się jeszcze pochwalić żadnym kursem. Natomiast kotami opiekuje się już od około 15 lat. I zawsze najważniejszy był dla mnie ich dobrostan. Staram się poszerzać swoją wiedzę w zakresie ich behawioru. Stąd sama widzę ogromny progres względem mojej świadomości, a także relacji człowiek-kot, wiedzy na temat ich wzajemnych stosunków i skutecznych sposobów pozytywnego wpływania na nie. Sama posiadam 2 koty, a w sumie w moim otoczeniu jest ich 5.
Na ten moment jestem mocno dyspozycyjną osobą, dlatego też na pewno będziemy w stanie ustalić dogodne dla nas terminy.

Co mnie wyróżnia?

Posiadam 15 lat stażu w opiece nad kotami.
Bycie catsitterem to dla mnie wspaniała możliwość połączenia pasji z życiem zawodowym. Jest to dopiero początek mojej petsitterskiej drogi, ale wierze, że kierunek jest słuszny.
W najbliższej przyszłości mam plan ukończyć kurs z kociego behawioru, natomiast na ten moment samodzielnie staram się pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie. A najważniejsze, że wiedza która zdobyłam przynosi realne, pozytywne skutki w budowaniu jak najlepszych kocich realcji u moich własnych podopiecznych.
Mieszkam w podwrocławskim Mirkowie, zatem z chęcią odwiedzę Twojego pupila zwłaszcza w tych okolicach - Wrocław Psie Pole / Karłowice / gmina Długołęka.

Mój cennik i zakres usług

Wizyty domowe

od 50 zł


  Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  50 zł

 • Dodatkowe 30 min
  15 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

5 grudzień - dostępne godziny

08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • Balkon zabezpieczony siatką
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

Kropkaeuropejski
Kropka
Kot
Samica
Dorosły
Mały

Opis

Kropka jest naszym oczkiem w głowie. Ma 7 lat. Jest zdrową i bardzo rezulutną kicią. Jak na swoje wyjątkowo malutkie gabaryty (2 kg) potrafi być bardzo odważna. Dodatkowo jest kotem bardzo towarzyskim, lubi poznawać ludzi i dobrze reaguje na nowe miejsca.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

Lucekbrytyjski
Lucek
Kot
Samiec
Dorosły
Duży

Opis

Lucek to chodzący kot mem. Można by o nim ksiazke napisać, ale z najważniejszych jego cech to: -pierwsze 30 min. przy spotkaniu z nowym człowiekiem - wstyd i chowanie się za spódnicą mamy -potem jest już lepiej i nawet dam się pogłaskać - zazwyczaj muszę być zawsze blisko człowieka -jestem bardzo gadatliwy i mam coś z ragdolla -weź mnie tylko na ręce, to zacznę się przelewać jak ciecz - ale na rękach tylko chwilkę, potem to już nie chcę -lubię zabawy -baaardzo -najlepiej rózga/ sznurek lub zwykłe "w chowanego" - lubię szukać i być szukanym:)

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

Zarezerwuj wizytę domową już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów we Wrocławiu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big