Aktywna promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Kasia

Kasia

Profesjonalny petsitter, Kraków

5.0 (1 opinia)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Z pasją i oddaniem zadbam o Twojego najwierniejszego towarzysza. Zapewniam pełne bezpieczeństwo, radość i aktywność podczas Twojej nieobecności. Twój ukochany psiak lub kociak otrzyma najwyższej jakości opiekę i mnóstwo zabawy, by nie czuł się samotny. Dla mnie każde zwierzę to wyjątkowe, wartościowe stworzenie, które zasługuje na pełen szacunek i miłość. Zaufaj mi w opiece nad Twoim pupilem, a ja sprawię, że nie pożałujesz tego wyboru!

❤️🐕🐈❤️

Hej! Jestem Kasia, na codzień studiuję psychologię a w przyszłości mam nadzieję, że uda mi się pracować jako dogoterapeuta i połączyć moje dwie pasje; psychologię i zwierzęta. Na Petsyach dorabiam na kurs groomerski, także psia/kocia sierść mi nie straszna. Chętnie zajmę się Twoim pupilem; wyprowadzę, wykopię, wyczeszę, wyprzytulam - full serwis i jak najwięcej miłości i uwagi. W wyprowadzania psów mam spore doświadczenie, często udzielam się w schroniskach, więc mam doświadczenie z przeróżnymi psami i kotami, i tymi dużymi jak i z małymi, od szczeniaków i kociaków aż po seniorów.

Co mnie wyróżnia?

Mam duże doświadczenie w pracy z psami lękowymi, ponieważ sama takiego posiadam. Wiem, że takie spacery mogą być sporym wyzwaniem ale uważam, że cierpliwość i opanowanie mogą zdziałać cuda. Specjalizuje się również w uczeniu psów nowych sztuczek i nowych słów (z kotami jeszcze nie próbowałam), zapewniam, że każdy spacer jest dostosowany do psa i jego preferencji; duuużo wąchania, biegania, aportowania, wszystko aby psiak był jak najbardziej zadowolony ze spaceru, bo szczęśliwy pies to zmęczony pies.

Mój cennik i zakres usług

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big