Image 0
Image 1
Karolina

Karolina

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Psy są w moim życiu od kiedy pamiętam. Od dziecka miałam psy różnych ras. Od psów obronnych, przez psy myśliwskie i typowe kanapowce. Każdy z psów miał innych charakter i temperament więc czytałam dużo jak się obchodzi z danym rodzajem psa a potem wprowadzałam przeczytaną wiedzę w życie. Dlatego wiem jak obchodzić się z psem lękliwym, z psem, który nie przepada za innymi psami albo psem, który wymaga wiele aktywności. Na codzień jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków 15 i 18 lat, które nie wymagają już wiele opieki a ja mam dużo wolnego czasu, miłość do czworonogów i duży dom z ogrodem z którego jest wyjście na przepiękną łąkę gdzie każdy pies znajdzie swój raj.

Co mnie wyróżnia?

Pierwszego psa miałam kiedy miałam 15 lat. Rasa Terier Angielski, który jako pies myśliwy wymagał wiele pracy w terenie, mnóstwo aktywności i umiejętności okiełznania ponieważ nie znosił innych psów. Przy tym psie nauczyłam się bardzo dużo z zakresu socjalizacji z innymi psami. Pracowałam nad nim z profesjonalnymi behawiorystami oraz trenerami a wiedzę wyniesioną z zajęć wprowadzam w życiem. Następnie miałam kundelka ze schroniska, który jako pies po przejściach był bardzo lękliwy. Bał się ludzi i innych psów. Praca z tym psem to mój prawdziwy sukces, ponieważ po roku pobytu u mnie był już otwarty na innych ludzi i inne psy. Miałam jeszcze jamnika, yorka i amstafkę. Z każdym psem od początku przechodziłam naukę czystości, szkolenie przyzwoitego zachowywania się w domu oraz posłuszeństwa i różnych sztuczek. Moje umiejętności nabyte w realnym doświadczeniu przez 25 lat pozwalają mi zaopiekować się każdym psem. Do tego mam świetne warunki do przyjmowania czworonogów -duży dom z ogrodem z którego jest wyjście na przepiękną łąkę gdzie każdy pies może wybiegać się do woli i gdzie jest miejsce na zabawę i szkolenie. Jako matka jestem opiekuńcza, dokładna i dbająca o bezpieczeństwo. Dodatkowo dojazd do mnie z centrum Warszawy zabiera tylko 25 min.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 70 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  70 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  125 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W mieszkaniu jest kojec
 • Ogród z wysokim płotem (min. 1,5 metra)
 • Wewnątrz nie pali się papierosów

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają dzieci (powyżej 12 lat)

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo