Promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Karolina

Karolina

Profesjonalny petsitter, Kraków

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Serwus! Mam na imię Karola 🍄

Na co dzień pracuję i zaocznie kończę studia- obrono nadchodzę! jednak mam trochę czasu, który chciałabym poświęcić na coś co lubię- na towarzystwo czworonogów :) Uff! Dobrze, że to nie serwis randkowy, (za zdjęcie profilowe serduszka bym raczej nie dostała, ale cóż poradzę, że takie moje naturalne środowisko).

Tak jak wspomniałam, chciałabym móc spędzać więcej czasu z psijacielami i kotjacielami, brak mi ich tutaj w Krakowie, a na ten moment nie mogę zaopiekować się jakimś noskiem na stałe.

Jestem odpowiedzialną osobą, dużo obserwuję i szybko wyciągam wnioski z popełnianych błędów- to ludzkie :) Potrafię zachęcić zwierzę do zabawy, ale także obdarzyć go spokojem, jeśli tego potrzebuje- mam doświadczenie z nadpobudliwymi psami.

Dom rodzinny zawsze był pełen zwierząt od rybek, po świnkę morską i oczywiście psy rasy bokser- ot taka ukochana rasa przez całą rodzinę. Przez jakiś czas mieszkałam też z kotami, jednego nawet nauczyłam siad, daj łapę- a Marian nie był łatwym zawodnikiem :D

Przez całe gimnazjum byłam wolontariuszką w przytulisku w miejscowości rodzinnej- dostałam nawet dyplom i gratulacje dla rodziców od ówczesnego burmistrza. Wspominam to bardzo dobrze, poznałam wiele zachowań psów, choć z perspektywy czasu myślę, że to nie było do końca odpowiedzialne, tam naprawdę trafiały bardzo trudne przypadki, a ja jako nastolatka... całe szczęście nic złego się nie wydarzyło, szukałam informacji o behawiorystyce i odkąd pamiętam miałam bardzo dobre podejście do zwierząt.

Behawiorystyka zwierząt to jest to co mnie interesuje, niedoścignione, jednak nadal tak samo błyszczące, a ja troche jak ta sroka ciągle szukam tych złotek( tj. odpowiedzi na pytanie, jak, dlaczego, po co?)

W okolicy maja/czerwca będę miała już możliwość dodać kolejną możliwość do profilu w celu przenocowania zwierzaka, ze względu na to, że będę zmieniać mieszkanie na takie bliżej centrum.Co mnie wyróżnia?

Na pewno przed spotkaniem wymienię wiadomości. Chciałabym, żeby współpraca była obupólnie przyjemna. Spokojnie to nie będzie przesłuchanie, dla przykładu zapytam o to czego boi się zwierzę, jakich zachowań, sytuacji nie lubi :) Im mniej stresu, tym lepiej!

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  15 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 30 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  30 zł

 • Dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

31 marzec - dostępne godziny

17:00:00
17:30:00
18:00:00
18:30:00
19:00:00
19:30:00
20:00:00
20:30:00
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big