Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Kamila

Kamila

santa-icon
Profesjonalny petsitter, Kraków

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Drodzy właściciele/-ki zwierzaków 🐕🐈
wiem jak bardzo kochacie swoje zwierzęta, bo ja również miałam okazję posiadać swojego ukochanego pupila. Jak tylko dowiedziałam się o Petsy to uznałam, że to jest wspaniała możliwość obcowania ze zwierzętami i przy okazji pomaganie właścicielom/-kom kiedy nie mogą się nimi zająć lub nie mogą podróżować ze swoimi pupilami. Jestem bardzo ciepłą osobą, bardzo cierpliwą i opiekuńczą. Uwielbiam spędzać czas aktywnie, ale dostosowując aktywność odpowiednio do zwierzaka. Od małego dziecka otaczały mnie zwierzęta co między innymi czyni mnie bardzo wrażliwą osobą, a zajmowanie się nimi to był mój codzienny obowiązek, ale również i przyjemność. Na co dzień pracuję zdalnie w trybie zadaniowym, dlatego jestem elastyczna co do godzin zajmowania się Twoim pupilem.

Co mnie wyróżnia?

Mam doświadczenie w budowaniu relacji i zaufania ze zwierzętami, które są wyłącznie przywiązane do jednego właściciela i na początku mają postawę obronną. Aktualnie z jednym takim pieskiem wychodzę na spacery i bez problemu daje się pogłaskać i przytulić. Budowanie relacji to jest to co zdecydowanie mnie wyróżnia. Jestem osobą spokojną i ciepłą, co potwierdza się przy pierwszych kontaktach z psami i kotkami.

Mój cennik i zakres usług

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big