Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Justyna

Justyna

Profesjonalny petsitter, Kraków

5.0 (9 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Krakowa z Zakopanego. Mam 23 lata, w Krakowie spełniam się jako nauczycielka angielskiego. Praca, głównie zdalna pozwala mi spędzać prawie cały czas, ze zwierzakami. Wychowałam się w Zakopanem, gdzie zawsze otaczało mnie dużo zwierząt. Historia z opieką nimi zaczęła się już dawno, gdy przygarnęłam pierwszego pupila tymczasowo ze schroniska. Jakiś czas później znalazł on swój stały i dobry dom. Ja od tego czasu, zajmuje się pieskami i kotkami. Mam z tego pewnie tyle radości co one same. Staram się stworzyć warunki, w których to pupil czuje się dobrze. Mieszkam w spokojnej okolicy, gdzie znajdują się liczne parki, ścieżki i wybiegi dla psów. Nie ma problemu jeśli, twój piesek uwielbia spać na łóżku! A im dłuższe spacery lubi tym jestem szczęśliwsza!
Zapraszam serdecznie!

Co mnie wyróżnia?

Pieskami systematycznie zajmuje się przez rok! Wcześniej miałam kotka ze schroniska, aż znalazł swój stały dom. Petsitterem jestem po prostu bo to mnie uszczęśliwia. Do tej pory zajęłam się ponad trzydziestoma psiakami, oraz kilkoma kotami. Fajnie jest łączyć to co się kocha z dodatkowym zarobkiem. Zwierzętom oddaje całe moje serce. Dużo czasu spędzam w domu i uwielbiam spacery. Staram się dostosować do każdego indywidualnie, by to on czuł się jak w domu.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo