Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Justyna

Justyna

Profesjonalny petsitter, Łódź

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Jestem pasjonatką psów od najmłodszych lat, a moje życie zawsze było wypełnione radosnym szczekaniem i ogonami merdającymi na powitanie. W domu rodzinnym psy zawsze były traktowane jak członkowie rodziny, co sprawiło, że moja więź z nimi jest niezwykle głęboka. Jestem przekonana, że przyjaźń między człowiekiem a psem to jedno z najpiękniejszych uczuć na świecie.

Doświadczenie zdobyłam będąc właścicielką trzech psów, które były skrajnie różne pod względem charakteru i wieku. Dzięki temu nauczyłam się radzić sobie w różnych sytuacjach i dostosowywać się do potrzeb każdego z nich. Moja miłość do psów jest ogromna, i sercem oddaję się temu, co robię.

Aktualnie mieszkam w urokliwej części Łodzi, na Bałutach, w zielonym otoczeniu. Z okien mojego mieszkania rozpościera się widok na Park Szarych Szeregów, który jest idealnym miejscem na długie spacery i zabawy dla psów. Mam również w zasięgu Arturówek oraz Park Helenów i Ocalałych, co pozwala na różnorodność w codziennych aktywnościach.

Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie, uprawiam sporty, a spacery z psami to dla mnie nie tylko przyjemność, ale również sposób na aktywny tryb życia. Dzięki temu mogę nabijać kroki i cieszyć się ruchem, który kocham.

Moje mieszkanie jest dość przestronne - ma ponad 70 metrów kwadratowych, co daje psu dużo przestrzeni do swobodnego poruszania się. Zwierzęta, które przebywają u mnie, są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny. Jeśli Twój pies lubi spać w łóżku czy leżeć na kanapie, to nie ma problemu, chętnie dostosuję się do jego przyzwyczajeń. Jednak jestem również gotowa do rygorystycznego przestrzegania Twoich zasad, aby zapewnić psu spokój i wygodę.

Pracuję w trybie home office, co oznacza, że piesek praktycznie nigdy nie jest zostawiony sam w domu na długie godziny, poza krótkimi wyjściami na zakupy spożywcze. Zawsze któryś z domowników jest nim, co daje pewność, że Twój pupil będzie miał towarzystwo i opiekę przez większość dnia.

Oprócz aktywnych spacerów, zabawa z pieskiem w domu, zwłaszcza z szczeniakami, które tego potrzebują, to dla mnie prawdziwa przyjemność. Tę chwilę radości i wspólnego spędzania czasu cenimy sobie oboje.

Dlatego, jeśli szukasz opiekunki, która połączy doświadczenie, miłość do psów, zrozumienie ich potrzeb i zaangażowanie, to jestem tutaj, by pomóc. Wspólnie stworzymy dla Twojego pupila przyjazne i kochające środowisko, w którym będzie się czuć jak w domu. Przyjaźń człowieka z psem jest nieoceniona, a ja jestem gotowa dbać o nią każdego dnia.


DOŚWIADCZNIE: Jeszcze przed założeniem profilu na Petsy, miałam okazję nocować u siebie w domu przez okres 11 dni 4ro miesięczną suczkę, szczeniaka rasy Golden Retriver. We wrześniu 2023. Wyszło nam to bardzo prawidłowo :) Zdjęcia z Gają na moim profilu. Służę kontaktem do zajomego z pracy, który oddał mi pod opiekę Gaję w celu zasięgnięcia opinii.

Co mnie wyróżnia?

Miałam okazję opiekować się psami w różnym wieku i o różnych charakterach. Nawet kiedy przez pewien czas w naszym domu było ich aż trzy, zawsze starałam się zapewnić im miłość i uwagę, na które zasługują.

Jednak to jedno z moich doświadczeń naprawdę wyróżnia mnie jako opiekunkę psów. Mój piesek przez wiele lat zmagał się z chorobą, która wymagała stałej uwagi i poświęcenia. Chodziło o cukrzycę, co oznaczało codzienne podawanie zastrzyków z insuliną, częste pomiary poziomu cukru we krwi - nawet trzy razy dziennie. Było to czasem trudne, ale przede wszystkim nauczyło mnie to ogromnej cierpliwości i troski o zwierzęta.

Oprócz opieki nad własnymi psami, przez pewien okres czasu regularnie pomagałam w spacerach i opiece nad psami w przytulisku oraz schronisku dla psów, między innymi w Głownie. Ta praca była dla mnie źródłem nie tylko ogromnej satysfakcji, ale również wiedzy na temat różnych potrzeb i zachowań psów, które teraz mogę wykorzystać, opiekując się Twoim pupilem.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 60 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  60 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  70 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 25 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  25 zł

 • Dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Łodzi
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big