Image 0
Image 1
Image 2
Julia

Julia

Profesjonalny petsitter, Kraków

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć, jestem Julka i kocham pieski. Aktualnie nie mam swojego pupila i to właśnie skłoniło mnie do tego by zająć się waszymi pieskami tak by moja pusta związana z brakiem głaskania futerka była choć trochę zapełniona a piesek poczuł jeszcze więcej miłości i uwagi od kogoś innego niż swoich właścicieli. Mam mieszkanie z dużym balkonem więc piesek nie będzie zamknięty w 4 ścianach, do tego pracuje zdalnie a moja praca jest elastyczna, nie mam określonych godzin więc w każdej chwili jestem w stanie poświecić czas pieskowi na spacer lub inne potrzeby. Obok mieszkania mam park oraz ścieżkę obok Wisły która prowadzi na Wawel więc spacery odbywały by się tam.

Co mnie wyróżnia?

Dużo czytam odnośnie zachowań psów, ich uczuć i wszystkich rzeczy związanych z nimi. W domu rodzinnym miałam psa który był dominatorem i przez to ze w tamtym okresie nie było tak dużej świadomości o tym jak postępować z psami o „trudnych charakterach” to patrząc przez pryzmat czasu mogę przyznać że nie umieliśmy się zająć nim tak jak on tego potrzebował. W przyszłości chciałabym mieć też własnego pieska więc chciałabym jak najlepiej przygotować do tej roli między innymi przez właśnie kontakt z innymi psami i używanie w praktyce tego o czym uczę się aktualnie tylko w teorii.

Mój cennik i zakres usług

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • Balkon zabezpieczony siatką
  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
  • W budynku jest winda
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • W domu mieszkają mężczyźni
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big