Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Julia

Julia

Profesjonalny petsitter, Bydgoszcz

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Aktualnie jestem studentką na Politechnice Bydgoskiej na kierunku Zielarstwo i Fitoterapia. Zajmuję się również tańcem intuicyjnym, prowadzeniem życia w duchu zgodnym z Naturą.
Przyjechałam tu z południa Polski, gdzie należałam do wolontariatu, który był ściśle powiązany z opieką nad zwierzętami. Po szkole pomagałam w miejscu zwanym Kocia Przystań, gdzie oswajałam małe i duże koty, a także fotografowałam je. Z psami miałam styczność od małego, gdyż były one częścią mojej rodziny od zawsze. Pomagałam bratu oswajać szczeniaki rasy Border Collie, wyprowadzałam Golden Retriver.
Czuję, że mam niesamowite połączenie ze zwierzętami i potrafię znaleźć z nimi wspólny język, praca wśród nich mnie uspokaja i widzę, że dużo nawzajem potrafimy się od siebie uczyć.

Co mnie wyróżnia?

Założyłam tu konto, ponieważ tęsknie za czasami, kiedy miałam styczność ze zwierzakami na co dzień. Mieszkam w Bydgoszczy drugi rok i teraz, gdy już lepiej poznałam miasto, wiem, że mogę zaangażować się w pełni w opiekę podczas wolnego czasu.
Oprócz wolontariatu i zwierząt, które są obecne w mojej rodzinie w zeszłym roku 'po znajomości' opiekowałam się przez tydzień psem w Bydgoszczy, gdy jego właściciele nie byli obecni. Mieszkałam wtedy u nich w domu i wyprowadzałam psa (miał problemy z agresją w stosunku do nieznajomych oraz innych psów), karmiłam go i spędzałam z nim czas.
Jestem głęboko połączona z przyrodą, a także zwierzętami. Podczas kierunku studiów Zielarstwo i Fitoterapia wkrótce będę realizować przedmiot poruszający zagadnienia związane z suplementami ziołowymi dla zwierząt. Jestem otwarta na wszelakie nowe doświadczenia z zwierzakami i zapraszam do kontaktu!

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 35 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  35 zł

 • Dodatkowe 30 min
  25 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

6 grudzień - dostępne godziny

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Bydgoszczy
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big