Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Julia

Julia

Profesjonalny petsitter, Szczecin

5.0 (2 opinie)

Poznajmy się lepiej

Jestem studentką kynologii III roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie opieki nad psami. Ukończyłam kurs Petsittera oraz praktyki u psiego behawiorysty i zoofizjoterapeuty. Na praktykach miałam okazję obserwować oraz rozumieć zachowania psów. Razem z właścicielami psiaków ćwiczyliśmy razem psi fitness, węszyliśmy w parkach, tropiliśmy w lasach. Wszystko to dało mi ogromną wiedzę o potrzebach naszych czworonogów. Przed podjęciem decyzji przebywania psa pod moją opieką, prowadzę szczegółowy wywiad z właścicielem zwierzęcia i jeżeli to konieczne robimy kilkuetapowe spotkania i spacery zapoznawcze. Wszystko to, aby twój pupil w maksymalnym komforcie i spokoju mógł czekać na swojego właściciela i miał przy tym ogrom frajdy i zabawy jaką jestem mu w stanie zapewnić zgodnie z jego potrzebami.
Razem z moim chłopakiem mieszkamy w 2-pokojowym mieszkanku w bardzo fajnej okolicy na obrzeżach miasta, skąd blisko jest do ogromnego parku i okolicznych lasów, więc z pewnością twój pupil będzie miał urozmaicony spacer o mnóstwo zapachów w naturalnym środowisku. Chłopak pracuje zdalnie z domu, także na pewno dodatkowy towarzysz z pewnością będzie dla niego umileniem czasu a ty nie musisz się martwić że twój pies zostanie sam w obcym miejscu.

Co mnie wyróżnia?

Miałam okazję zajmować się wieloma psami w tym psem lękowym. Mieszkam na obrzeżach miasta stąd blisko jest do parku i pobliskich lasów. Lokalizacja jest świetnym miejscem do spacerowania i umilania czasu twojemu psu. Na studiach miałam okazję nie tylko zajmować się szerokopojętym behawiorem i dobrostanem ale również szkoleniami, żywieniem czy pielęgnacją zwierząt. Na pewno doświadczenie moje nie tylko jest wynikiem zainteresowań, tylko wieloletniej pracy w samorozwoju do przybliżenia i zrozumienia lepiej potrzeb naszych czworonogów.

Kwalifikacje

Ukończony kurs petsittera

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 100 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  100 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  100 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Szczecinie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big